2. Verfahren
Verfahren
Titel: Standaard meubilair
Beschreibung: Het betreft het leveren van standaard meubilair. Met standaard meubilair wordt bedoeld: de basisinrichting van lokalen, kantoren, vergaderruimtes en de ontvangsthal. Het betreft standaard meubilair voor 19.500 MBO studenten en 5000 educatie cursisten en vavo studenten. Mondriaan heeft +/- 25 locaties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Deel A Beschrijvend document.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ****