575860-2026 - Wettbewerb
Polen – Unterstützung von Krankenhäusern – DZP.242.348.2026 - Świadczenie usług w zakresie transportu osób zmarłych w szpitalu, wycinków do badań histopatologicznych i cytologicznych do zakładu patomorfologii i cytologii klinicznej oraz obsługa prosektorium.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDZP.242.348.2026 - Świadczenie usług w zakresie transportu osób zmarłych w szpitalu, wycinków do badań histopatologicznych i cytologicznych do zakładu patomorfologii i cytologii klinicznej oraz obsługa prosektorium.
BeschreibungŚwiadczenie usług w zakresie transportu osób zmarłych w szpitalu, wycinków do badań histopatologicznych i cytologicznych do zakładu patomorfologii i cytologii klinicznej oraz obsługa prosektorium.- 1 zadanie
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85112000 Unterstützung von Krankenhäusern
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungŚwiadczenie usług w zakresie transportu osób zmarłych w szpitalu, wycinków do badań histopatologicznych i cytologicznych do zakładu patomorfologii i cytologii klinicznej oraz obsługa prosektorium - 1 zadanie
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie stosuje opcji