See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oproep tot het indienen van kandidaturen voor Opdracht VVOB 2026 05 02 Internationaal Pensioen Spaarplan
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft een meerjarenraamovereenkomst met ingang van 1-1-2027 voor internationale pensioenspaarfondsen voor het internationale personeel van VVOB en haar entiteiten, in overeenstemming met de specificaties in Bijlage B, en is niet onderverdeeld in percelen
Interne Kennung: VVOB 2026 05 02
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66520000 Altersvorsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VVOB 2026 05 02 - 1
Interne Kennung: 1