2. Verfahren
Verfahren
Titel: Betreffende de punctuele overeenkomst voor de aankoop en levering van “Mobiel robotplatform met twee gemotoriseerde mechanische armen” ten voordele van het departement Mechanica van de Koninklijke Militaire School.
Beschreibung: De punctuele aankoop en levering van “Mobiel robotplatform met twee gemotoriseerde mechanische armen
Interne Kennung: 26GK340
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35720000 Nachrichtengewinnung, Überwachung, Zielerfassung und Aufklärung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 26GK340 - 1
Interne Kennung: 1