2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur van afvalinzamelingsvoertuigen
Beschreibung: Onderhavige aanbesteding richt zich op de totstandkoming van een raamovereenkomst met meer dan één ondernemer. Wanneer de behoefte ontstaat voor het huren van inzamelingsvoertuigen zal de opdrachtgever starten met een offerteaanvraag en overgaan in een minicompetitie-proces. De maximale looptijd van de overeenkomst betreft 4 jaar, bestaande uit 2 jaar vast, met 2 maal een optie tot verlenging van één jaar. De geraamde opdrachtwaarde is circa €150.000,- per jaar exclusief BTW. Er is naar de spend van afgelopen jaren gekeken en hiervan is een gemiddelde genomen.
Interne Kennung: IA2026.02.10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: IA2026.02.10
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50110000 Servicios de reparación y mantenimiento de vehículos de motor y equipo asociado
Clasificación adicional (cpv): 34140000 Vehículos pesados
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1