2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, cmentarzy i koszy ulicznych oraz mobilnych Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych z terenu Gminy Czerwieńsk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Czerwieńsk oraz od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych z częstotliwością określoną w Uchwale w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Czerwieńsk oraz uchwałą w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, a także z dwóch Mobilnych Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych ( dalej MPSZOK). Odpady objęte przedmiotem zamówienia przeznaczone do odbioru zostały sklasyfikowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów i mieszczą się w grupie oznaczonej kodem: 20 - odpady komunalne łącznie z frakcjami gromadzonymi selektywnie i 15 - odpady opakowaniowe, 17 - odpady budowlane i rozbiórkowe pochodzące z prowadzenia drobnych prac nie wymagających pozwolenia na budowę ani zgłoszenia zamiaru budowy lub wykonania robót.
Interne Kennung: GGRIOS.ZP.271.1UE.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część Nr 1. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych oraz mobilnych PSZOK z terenu Gminy Czerwieńsk.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje : 1) odbiór i transport oraz zagospodarowanie w Instalacjach komunalnych odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Czerwieńsk, na których powstają odpady komunalne z częstotliwością określoną w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Czerwieńsk i w SWZ, 2) zagospodarowanie odpadów z zachowaniem wskaźników odzysku lub unieszkodliwiania zebranych odpadów komunalnych, zgodnie z ustawą o odpadach oraz ustawą ucpg w zakresie odebranych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Czerwieńsk, 3) prowadzenie sprawozdawczości zgodnie z obowiązującymi przepisami, 4) zaopatrzenie przez okres obowiązywania umowy właścicieli nieruchomości w pojemniki na odpady niesegregowane (zmieszane, do których zalicza się również popioły z palenisk domowych) i selektywne oraz wyposażanie nieruchomości w worki na odpady selektywnie zbierane (metale i tworzywa sztuczne oraz papier, szkło, bio ) według poszczególnych frakcji dla właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Czerwieńsk. Wydzierżawienie pojemników będzie obejmowało cały okres wykonywania zamówienia, 5) przekazywanie zgodnie z art. 9ea ustawa ucpg oraz zagospodarowanie odebranych z każdego Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych selektywnie zebranych odpadów komunalnych w instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 20 ust. 2 ustawy o odpadach, 6) organizacja i wyposażenie każdego Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (dalej MPSZOK ) w kontenery i pojemniki ( wykonawca zapewni odpowiednią ilość pojemników i kontenerów, zapewniającą zbiórkę wszystkich frakcji odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami ), 7) organizowanie zbiórek mobilnych odpadów wielkogabarytowych, elektroodpadów, opon z samochodów osobowych max 4 szt. z jednej nieruchomości - dwa razy w roku (ze wszystkich punktów adresowych objętych systemem) 1x w sezonie wiosennym i 1 x w sezonie jesiennym, zgodnie z harmonogramem uzgodnionym i zaakceptowanym przez Zamawiającego. 8) odbiór i transport oraz zagospodarowanie odpadów zebranych w dwóch MPSZOK-ach zlokalizowanych – jeden na działce nr ewid. nr 115 w Czerwieńsku (koło oczyszczalni ścieków w Czerwieńsku), drugi na działce nr ewid. nr 293/6 w m. Nietkowice. Wykonawca będzie zobowiązany do zorganizowania i prowadzenia dwóch MPSZOK-ów raz w tygodniu przez 3 godziny każdy (zgodnie z harmonogramem uzgodnionym i zaakceptowanym przez Zamawiającego). Wykonawca wyznaczy do prowadzenia każdego MPSZOK-u osobę, która będzie weryfikować dostarczającego odpady na podstawie opłaconego rachunku za odbiór odpadów na rzecz Gminy Czerwieńsk za poprzedni miesiąc. Mobilne PSZOK-i mają działać w każdym tygodniu przez 3 godziny przez cały rok. Odpady zmieszane w ilości – 2.690 Mg Odpady segregowane w ilości – 2.283,25 MG
Interne Kennung: GGRIOS.ZP.271.1UE.2026.1
Los: LOT-0002
Titel: Część Nr 2. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych nie ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 03 z terenów cmentarzy w Gminie Czerwieńsk.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transport I zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 03, jako inne odpady nie ulegające biodegradacji, gromadzonych w kontenerach o pojemności 5m3 udostępnionych przez Zamawiającego z placów przy cmentarzach na terenie Gminy Czerwieńsk. Odbiór odpadów gromadzonych w kontenerach o pojemności 5 m³ będzie odbywał się z placów przy cmentarzach zlokalizowanych w miejscowościach : Będów – 1 kontener Nietkowice – 1 kontener Czerwieńsk – 2 kontenery Leśniów Wielki – 1 kontener Nietków – 1 kontener. Odpady gromadzone kontenerach mogą być o różnym rodzaju i nie są segregowane. W kontenerach mogą być odpady : opakowania szklane, z tworzywa sztucznego, metale, papier, odpady bio i inne.
Interne Kennung: GGRIOS.ZP.271.2UE.2026.2
Los: LOT-0003
Titel: Część Nr 3. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 01 (nie segregowane – zmieszane odpady komunalne) z pojemników ( koszy ulicznych ) o objętości do 0,12 m³ z przystanków autobusowych, placów zabaw i parków, oraz kontenera o pojemności 5m3 z ul. Rynek.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 01 (niesegregowane – zmieszane odpady komunalne) z pojemników ( koszy ulicznych ) o objętości do 0,12 m³ z przystanków autobusowych, placów zabaw i parków, oraz kontenera o pojemności 5m3 z ul. Rynek. Ilość koszy – 44 szt Częstotliwość odbioru – co 14 dni Wykonawca będzie odbierał odpady zgromadzone w koszach ulicznych i w kontenerze przy ul. Rynek w Czerwieńsku.
Interne Kennung: GGRIOS.ZP.271.2UE.2026.3