2. Verfahren
Verfahren
Titel: LBO2 beoordelingen
Beschreibung: Waterschap Limburg (hierna: WL) beheert circa 188 kilometer primaire waterkering, verdeeld over 46 dijktrajecten. Deze trajecten dienen binnen de looptijd van LBO2 te worden beoordeeld conform de Omgevingsregeling en het landelijk geldende beoordelingsinstrumentarium (BOI). De uitvoering van deze beoordelingen vraagt om specialistische kennis op het gebied van waterveiligheid, geotechniek, hydraulica en probabilistische analyses. Daarnaast vraagt het beoordelingsproces om een zorgvuldige en uniforme werkwijze, waarbij kwaliteit en reproduceerbaarheid van groot belang zijn. WL beschikt over een intern team met inhoudelijke expertise op het gebied van waterveiligheid en LBO2-beoordelingen. Gezien de omvang van de opgave, de complexiteit van de beoordelingen en de beschikbare interne capaciteit, heeft WL ervoor gekozen om externe ondersteuning in te zetten voor de uitvoering van de resterende beoordelingen. Ondersteuning in het uitvoeren van de circa 40 dijktrajecten
Interne Kennung: 2026-Z5116
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73430000 Test und Bewertung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiele looptijd bedraagt vier jaar, er kan maximaal 2 maar met 2 jaar verlengd worden.
575909-2026 - Competition
Netherlands – Engineering services – LBO2 beoordelingen
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: LBO2 beoordelingen
Internal identifier: 2026-Z5116
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
Additional classification (cpv): 73430000 Test and evaluation
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: LBO2 beoordelingen
Identificador interno: 2026-Z5116
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería
Clasificación adicional (cpv): 73430000 Ensayo y evaluación
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: