See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reologija
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava in montaža sklopov reologije
Interne Kennung: JN20/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Instrument za pripravo vzorcev v šaržnem in kontinuirnem načinu, z možnostjo merjenja reologije
Beschreibung: Predmet sklopa je dobava in montaža instrumenta za pripravo vzorcev v šaržnem in kontinuirnem načinu, z možnostjo merjenja reologije
Interne Kennung: 527915
Los: LOT-0002
Titel: Kapilarni reometer
Beschreibung: Predmet sklopa je dobava in montaža kapilarnega reometra
Interne Kennung: 527916
Los: LOT-0003
Titel: Laboratorijska večnamenska modularna postaja za reološko karakterizacijo in DMA analizo
Beschreibung: Predmet sklopa je dobava in montaža laboratorijske večnamenske modularne postaje za reološko karakterizacijo in DMA analizo
Interne Kennung: 527917