2. Verfahren
Verfahren
Titel: TDS – Rekonstrukce Dětského domova Pasecká 20, Jablonec nad Nisou, p. o.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí činnosti technického dozoru stavebníka (dále jen „TDS“) při provádění stavební akce „Rekonstrukce Dětského domova Pasecká 20, Jablonec nad Nisou, p. o.“ a činnosti uvedené v článku II. závazného návrhu smlouvy o poskytnutí činnosti technického dozoru stavebníka (Specifikace závazku příkazníka) za předpokladu, že bude akce realizována.
Interne Kennung: ZZVZ/0049/17/161
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001