2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja istniejących systemów wentylacji obsługujących pomieszczenia piwniczne budynku Ministerstwa Finansów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja istniejących systemów wentylacji obsługujących pomieszczenia piwniczne budynku Ministerstwa Finansów. Przedmiot zamówienia został podzielony na Część 1 oraz Część 2
Interne Kennung: C/458/26/BLG/B
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331210 Installation von Lüftungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja istniejących systemów wentylacji obsługujących pomieszczenia piwniczne budynku Ministerstwa Finansów - cz. 1
Beschreibung: 1.1 ETAP I - obejmuje roboty w bloku: A2, A2`, B2: 1.1.1 system nawiewno-wywiewny pomieszczeń piwnicznych; 1.1.2 budowę maszynowni; 1.1.3 system nawiewno-wywiewny łazienek w bloku A2`; 1.1.4 budowę stacji ppoż. w bloku A2; 1.2 ETAP 2 - obejmuje roboty w blokach: C2, D2: 1.2.1 system nawiewno-wywiewny pomieszczeń piwnicznych (poziom -1 i -2); 1.2.2 budowa maszynowni; 1.2.3 system nawiewno-wywiewny łazienek w blokach C2, D2 (poziom -1 i -2). 3); 1.3 ETAP 3 - obejmuje roboty w bloku D2 i D3, część garażową: 1.3.1 system nawiewno-wywiewny pomieszczeń; 1.3.2 budowę maszynowni; 1.4 ETAP 4- obejmuje dokonanie wszelkich niezbędnych uzgodnień z organami/firmami/instytucjami (m.in. Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną w m.st. Warszawa, Państwową Strażą Pożarną, Urzędem Miasta st. Warszawy - Biurem Architektury i Planowania Przestrzennego, Powiatowym Inspektoratem Nadzoru Budowlanego, Mazowieckim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków) zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymaganiami dla robót stanowiących przedmiot Umowy oraz uzyskania wymaganych 1.5 szczegółowy opis określony został w: 1.5.1 Projektowanych postanowieniach umowy Części 1, zwanych dalej „PPU”, których wzór stanowi Załącznik I1 do SWZ; 1.5.2 Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, zwanej dalej ,,STWiORB”; 1.5.3 Dokumentacji projektowej, zwanej dalej „Dokumentacją projektową”; 1.5.4 Informacji o terenie wykonywania przedmiotu Umowy, organizacji robót budowlanych, ochronie środowiska i zapleczu zapewnionym dla potrzeb Wykonawcy;
Interne Kennung: C/458/26/BLG/B cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Modernizacja istniejących systemów wentylacji obsługujących pomieszczenia piwniczne budynku Ministerstwa Finansów - cz. 2
Beschreibung: 1. ETAP 1 - obejmuje roboty w bloku: A1, A1`, B1: 1.1. system nawiewno-wywiewny pomieszczeń piwnicznych; 1.2. budowę maszynowni; 1.3. system nawiewno-wywiewny łazienek w bloku A1.2); 2. ETAP 2 - obejmuje roboty w blokach: C1, D1: 2.1. system nawiewno-wywiewny pomieszczeń piwnicznych; 2.2. budowa maszynowni; 2.3. system nawiewno-wywiewny łazienek w blokach C1, D1; 2.4. włączenie do maszynowni w części garażowej; 3. ETAP 3 obejmuje roboty w bloku E1, E1`: 3.1. system nawiewno-wywiewny pomieszczeń; 3.2. włączenie do maszynowni w części garażowej; 4. szczegółowy opis określony został w: 4.1. Projektowanych postanowieniach umowy Części 2, zwanych dalej „PPU”, których wzór stanowi Załącznik I2 do SWZ; 4.2. Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, zwanej dalej ,,STWiORB”; 4.3. Dokumentacji projektowej, zwanej dalej „Dokumentacją projektową”; 4.4. Informacji o terenie wykonywania przedmiotu Umowy, organizacji robót budowlanych, ochronie środowiska i zapleczu zapewnionym dla potrzeb Wykonawcy; 4. Etap 4 obejmuje dokonanie wszelkich niezbędnych uzgodnień z organami/firmami/instytucjami (m.in. Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną w m.st. Warszawa, Państwową Strażą Pożarną, Urzędem Miasta st. Warszawy - Biurem Architektury i Planowania Przestrzennego, Powiatowym Inspektoratem Nadzoru Budowlanego, Mazowieckim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków) zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymaganiami dla robót stanowiących przedmiot Umowy oraz uzyskania wymaganych opinii/decyzji/pozwoleń, a także sporządzenie Dokumentacji Powykonawczej. 5. szczegółowy opis określony został w: 5.1 Projektowanych postanowieniach umowy Części 2, zwanych dalej „PPU”, których wzór stanowi Załącznik I2 do SWZ; 5.2 Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, zwanej dalej ,,STWiORB”; 5.3 Dokumentacji projektowej, zwanej dalej „Dokumentacją projektową”; 5.4 Informacji o terenie wykonywania przedmiotu Umowy, organizacji robót budowlanych, ochronie środowiska i zapleczu zapewnionym dla potrzeb Wykonawcy;
Interne Kennung: C/458/26/BLG/B cz. 2