See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utworzenie oraz modernizacja cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap III
Beschreibung: Zakres prac: 1. Wykonanie dla jednostki ewidencyjnej lub poszczególnych obrębów ewidencyjnych modernizacji ewidencji gruntów i budynków poprzez utworzenie cyfrowych baz danych EGiB lub poprawę jakości i aktualności baz danych EGiB, wraz z doprowadzeniem tych baz do zgodności z pojęciowym modelem danych EGiB, określonym w załączniku nr 6 do rozporządzeniu Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków (Dz. U. z 2024 r. poz. 219), zwanego dalej „rozporządzeniem w sprawie EGiB”, 2. Utworzenie dla jednostki ewidencyjnej lub poszczególnych obrębów ewidencyjnych inicjalnej bazy GESUT zgodnej z pojęciowym modelem danych GESUT, określonym w rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (Dz. U. z 2021 r. poz. 1374), zwanym dalej rozporządzeniem w sprawie GESUT. 3. Utworzenie dla jednostki ewidencyjnej lub poszczególnych obrębów ewidencyjnych bazy BDOT500 zgodnej z pojęciowym modelem danych BDOT500, określonym w rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie bazy danych obiektów topograficznych oraz mapy zasadniczej (Dz. U. z 2021 r. poz. 1385), zwanym dalej ,,rozporządzeniem w sprawie BDOT500 oraz MZ”. 4. Konwersja zbiorów danych bazy EGiB oraz danych EMUiA w zakresie doprowadzenia do zgodności z aktualnie obowiązującymi pojęciowymi modelami danych określonymi w rozporządzeniu Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków (Dz. U. z 2024 r. poz. 219) oraz w rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 21 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji miejscowości, ulic i adresów (Dz. U. z 2021 r. poz. 1368). Zamawiający żąda wniesienia wadium w kwotach dla poszczególnych części zamówienia: 83 Powiat Bialski, gmina Konstantynów 3 000 zł, 84 Powiat Bialski, gmina Leśna Podlaska 3 000 zł, 85 Powiat Bialski, gmina Łomazy 5 000 zł, 86 Powiat Bialski, gmina Zalesie 3 000 zł, 87 Powiat Chełmski, gmina Kamień 3 500 zł, 88 Powiat Chełmski, gmina Wierzbica 500 zł, 89 Powiat Chełmski, gmina Ruda Huta 7 000 zł, 90 Powiat Hrubieszowski, gmina Mircze 15 000 zł, 91 Powiat Janowski, gmina Modliborzyce, miasto 5 000 zł, 92 Powiat Krasnostawski, gmina Krasnystaw 8 500 zł, 93 Powiat Krasnostawski, gmina Łopiennik Górny 16 000 zł, 94 Powiat Krasnostawski, gmina Siennica Różana 5 000 zł, 95 Powiat Kraśnicki, gmina Trzydnik Duży 3 000 zł, 96 Powiat Kraśnicki, gmina Zakrzówek 4 000 zł, 97 Powiat Kraśnicki, gmina Urzędów, obszar wiejski 3 000 zł. 98 Powiat Kraśnicki, gmina Urzędów, miasto 1 000 zł, 99 Powiat Lubelski, gmina Niedrzwica Duża 20 000 zł, 100 Powiat Lubelski, gmina Strzyżewice 21 500 zł, 101 Powiat Łukowski, gmina Stanin 26 500 zł, 102 Powiat Opolski, gmina Wilków 18 000 zł, 103 Powiat Parczewski, gmina Sosnowica 11 000 zł, 104 Powiat Parczewski, gmina Siemień 500 zł, 105 Powiat Radzyński, gmina Czemierniki 4 000 zł, 106 Powiat Świdnicki, gmina Piaski obszar wiejski 9 500 zł, 107 Powiat Tomaszowski, gmina Lubycza Królewska obszar wiejski 7 500 zł 108 Powiat Tomaszowski, gmina Ulhówek 9 500 zł, 109 Powiat Włodawski, gmina Włodawa miasto 5 000 zł, 110 Powiat Zamojski, gmina Grabowiec 2 500 zł, 111 Powiat Zamojski, gmina Miączyn 3 000 zł, 112 Powiat Zamojski, gmina Sułów 5 500 zł, 113 Miasto Lublin 10 000 zł. Wzór umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowi Załączniki nr V do SWZ, wzór umowy w sprawie zamówienia publicznego dla Miasta Lublin stanowi Załączniki nr Va do SWZ. Każdy z Partnerów zawiera, we własnym imieniu, odrębną umowę na usługi objęte przypadającą na niego częścią zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 434589-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354300 Katastervermessung, 72312100 Datenaufbereitung, 71356100 Technische Überwachung
5. Los
Los: LOT-0019
Titel: Część 101
Beschreibung: Powiat Łukowski, gmina Stanin. Opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 101 do SWZ.