575967-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Medizinische Geräte – Acord-cadru de furnizare Echipamente medicale ATI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord-cadru de furnizare Echipamente medicale ATI
Beschreibung: Acord-cadru de furnizare Echipamente medicale ATI conform caietului de sarcini atasat. Operatorii economici pot solicita clarificări cu cel mult 18 zile înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări sau informațiilor suplimentare cu cel puțin 10 zile înainte de termenul limită pentru pregătirea documentației.
Interne Kennung: 8649
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: INJECTOMAT COMPATIBIL CU LINKURILE DIN DOTARE – AGILIA SP TIVA
Beschreibung: INJECTOMAT COMPATIBIL CU LINKURILE DIN DOTARE – AGILIA SP TIVA conform specificațiilor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: VOLUMAT COMPATIBIL CU LINKURILE DIN DOTARE – AGILIA VP MC
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: STAŢIE 4 POMPE PENTRU ADMINISTRARE TERAPIE INTRAVENOASA
Interne Kennung: 3