2. Verfahren
Verfahren
Titel: Her aanbesteding Afvalbeheer
Beschreibung: De Opdracht omvat de uitvoering van alle werkzaamheden samenhangend met de inzameling, de afvoer en de verwerking van alle vrijkomende afvalstoffen binnen het LUMC. 650.000
Interne Kennung: F-EU-23-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Afvalbeheer
Beschreibung: Als LUMC streven we er naar om onze afvalstromen op een efficiënte, milieuvriendelijke en duurzame manier te beheren. Door samen te werken met een betrouwbare afvalverwerker willen we hiermee een veilige en gezonde omgeving voor onze patiënten, medewerkers en de gemeenschap behouden. Hoeveelheid (tonnage en ritten) zijn opgenomen in Bijlage 9.2 tabel huidige situatie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ‘Vuil’ ijzer wordt als optie meegenomen in de Opdracht.