See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ODCZYNNIKÓW I JEDNORAZOWYCH MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH DLA PRACOWNI PATOMORFOLOGII
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawę odczynników i jednorazowych materiałów medycznych dla Pracowni Patomorfologii opisanych w 6 pakietach. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ Formularzu cenowym i Załączniku nr 2a do SWZ Parametry graniczne
Interne Kennung: WSzKzP.SZP.2612.62.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 30193000 Ordnungssysteme und Zubehör, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1 Odczynniki laboratoryjne i produkty medyczne; CPV 33696500-0, 33190000-8
Beschreibung: Odczynniki laboratoryjne i produkty medyczne; CPV 33696500-0, 33190000-8
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 70% ceny brutto pakietu. Zamówienie gwarantowane wynosi 30% ceny brutto pakietu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez zamawiającego, jest wiążąca dla wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 Organizatory i akcesoria, różne urządzenia i produkty medyczne, odczynniki laboratoryjne CPV 33190000-8, 30193000-8, 33696500-0, 38437000-7
Beschreibung: Organizatory i akcesoria, różne urządzenia i produkty medyczne, odczynniki laboratoryjne CPV 33190000-8, 30193000-8, 33696500-0, 38437000-7
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30193000 Ordnungssysteme und Zubehör, 33696500 Laborreagenzien, 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3 Odczynnik laboratoryjne CPV 33696500-0
Beschreibung: Odczynnik laboratoryjne CPV 33696500-0
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4 Akcesoria zużywalne do etykieciarek będących na wyposażeniu Szpitala; CPV 30190000-7
Beschreibung: Akcesoria zużywalne do etykieciarek będących na wyposażeniu Szpitala; CPV 30190000-7
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5 Akcesoria zużywalne do drukarki Godex RT230 będącej na wyposażeniu Szpitala; CPV 30190000-7
Beschreibung: Akcesoria zużywalne do drukarki Godex RT230 będącej na wyposażeniu Szpitala; CPV 30190000-7
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6 Odczynniki, materiały kontrolne, kalibratory, odczynniki czyszczące oraz materiałów zużywalnych do oznaczeń immunohistochemicznych wraz z dzierżawą analizatora na okres 24 miesięcy
Beschreibung: Odczynniki, materiały kontrolne, kalibratory, odczynniki czyszczące oraz materiałów zużywalnych do oznaczeń immunohistochemicznych wraz z dzierżawą analizatora na okres 24 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 6