See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Exploitatie van een regionaal deelwagensysteem
Beschreibung: Veneco wenst haar vennoten te ondersteunen bij de zoektocht naar een opdrachtnemer om elektrische deelwagens uit te rollen (perceel 1), alsook de mogelijkheid te hebben eigen elektrische deelwagens in te kantelen in een deelsysteem (perceel 2). Deze elektrische wagens kunnen als dienstvoertuig functioneren, waarnaast ze ook gebruikt kunnen worden door burgers, al dan niet buiten de kantooruren. Het is eveneens mogelijk om een deelwagen te plaatsen niet als dienstvoertuig, maar louter als deelwagen voor privégebruik. De opdracht betreft een raamovereenkomst bestaande uit twee percelen: • Perceel 1: Formule “LEVEREN VAN ELEKTRISCHE DEELWAGENS” inclusief software/hardware om de e-wagens te delen. De auto kan zowel door het personeel als door burgers gebruikt worden of door burgers alleen. • Perceel 2: Formule “INKANTELEN SOFTWARE EN HARDWARE" in elektrische wagens in eigendom van de gemeente om de wagens te delen. De wagens kunnen zowel door het personeel als door burgers gebruikt worden.
Interne Kennung: 2023_VENEGO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren van elektrische deelwagens
Beschreibung: Veneco wenst haar vennoten te ondersteunen bij de zoektocht naar een opdrachtnemer om elektrische deelwagens uit te rollen (perceel 1), alsook de mogelijkheid te hebben eigen elektrische deelwagens in te kantelen in een deelsysteem (perceel 2). Deze elektrische wagens kunnen als dienstvoertuig functioneren, waarnaast ze ook gebruikt kunnen worden door burgers, al dan niet buiten de kantooruren. Het is eveneens mogelijk om een deelwagen te plaatsen niet als dienstvoertuig, maar louter als deelwagen voor privégebruik. Perceel 1: Formule “LEVEREN VAN ELEKTRISCHE DEELWAGENS” inclusief software/hardware om de e-wagens te delen. De auto kan zowel door het personeel als door burgers gebruikt worden of door burgers alleen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Inkantelen van software en hardware
Beschreibung: Veneco wenst haar vennoten te ondersteunen bij de zoektocht naar een opdrachtnemer om elektrische deelwagens uit te rollen (perceel 1), alsook de mogelijkheid te hebben eigen elektrische deelwagens in te kantelen in een deelsysteem (perceel 2). Deze elektrische wagens kunnen als dienstvoertuig functioneren, waarnaast ze ook gebruikt kunnen worden door burgers, al dan niet buiten de kantooruren. Het is eveneens mogelijk om een deelwagen te plaatsen niet als dienstvoertuig, maar louter als deelwagen voor privégebruik. • Perceel 2: Formule “INKANTELEN SOFTWARE EN HARDWARE" in elektrische wagens in eigendom van de gemeente om de wagens te delen. De wagens kunnen zowel door het personeel als door burgers gebruikt worden.