See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: GPS monitoring vozidiel - spoločné obstarávanie
Beschreibung: Predmetom zákazky je: a) poskytovanie služieb GPS monitoringu všetkých určených Vozidiel, b) dodávka, inštalácia, prevádzka a údržba GPS monitorovacích jednotiek vrátane príslušných periférnych zariadení, c) zber, spracovanie a bezpečný prenos telemetrických údajov do informačného systému poskytovateľa, d) sprístupnenie dát a funkcionalít prostredníctvom webovej a mobilnej aplikácie, e) integrácia s internými informačnými systémami Objednávateľa (napr. SAP, Data Lake) podľa Technickej špecifikácie, vrátane dodávky Cieľového konceptu tejto integrácie a prispôsobenia f) prispôsobenie poskytnutého systému tak aby plnil požiadavky Objednávateľa podľa Technickej špecifikácie, g) správa a reporting jázd (vrátane evidencie služobných a súkromných jázd), rezervácií vozidiel, servisov a údržby, h) zabezpečenie testovania, pilotnej prevádzky a následnej ostrej prevádzky v súlade s požiadavkami tejto súťaže, i) poskytovanie prevádzkovej podpory, SLA a hypercare podľa dohodnutých parametrov.
Interne Kennung: 2025-US-06-EH
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Trvanie Rámcovej dohody na dodanie predmetu zákazky a/alebo lehoty ukončenia dodania predmetu zákazky: na dobu určitú a to na obdobie 48 mesiacov odo dňa účinnosti Dohody s možnosťou predĺženia o 48 mesiacov a to maximálne raz.