2. Verfahren
Verfahren
Titel: Troleibusų srovės imtuvų kontaktiniai įdėklai
Beschreibung: Perkami troleibusų srovės imtuvų kontaktiniai įdėklai (toliau - Prekės). Pirkimo objekto apimtys – numatomas Prekių kiekis: I tipo – 10 000 vnt., II tipo – 12 000 vnt. Tiekėjas užsakytas Prekes Perkančiajam subjektui turi pristatyti ir perduoti: 1-asis pristatymas: I tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt., II tipo – ne mažiau kaip 4 000 vnt.; pristatymo terminas – 20 kalendorinių dienų nuo sutarties pasirašymo datos; 2-asis pristatymas: I tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt., II tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt.; pristatymo terminas – 40 kalendorinių dienų nuo sutarties pasirašymo datos; 3-iasis pristatymas: I tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt., II tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt.; pristatymo terminas – 60 kalendorinių dienų nuo sutarties pasirašymo datos; 4-asis pristatymas: I tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt., II tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt.; pristatymo terminas – 90 kalendorinių dienų nuo sutarties pasirašymo datos; 5-asis pristatymas: I tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt., II tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt.; pristatymo terminas – 120 kalendorinių dienų nuo sutarties pasirašymo datos. Prekės turi būti pristatytos į Perkančiojo subjekto sandėlį adresu Islandijos pl. 209, Kaunas
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682400 Elektroausstattung für Freileitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0