575997-2026 - Wettbewerb
Polen – Computerspeichereinheiten – Doposażenie systemu informatycznego o macierz o pojemności 46 TB
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDoposażenie systemu informatycznego o macierz o pojemności 46 TB
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Doposażenie systemu informatycznego o macierz o pojemności 46 TB - Dostarczenie, montaż, konfiguracja, podłączenie do infrastruktury Zamawiającego na potrzeby SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego - Macierz – 1 szt.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.