2. Verfahren
Verfahren
Titel: Primaarsete suurte liigeste endoproteeside ostmine
Beschreibung: Primaarsete suurte liigeste endoproteeside ostmine 48 kuu vältel vastavalt reaalsele vajadusele / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 296563-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Primaarne tsementeeritav standardne puusaliigese endoprotees
Beschreibung: Primaarne tsementeeritav standardne puusaliigese endoprotees / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 296563-0001
Los: LOT-0002
Titel: Primaarne tsemendivaba standardne puusaliigese endoprotees
Beschreibung: Primaarne tsemendivaba standardne puusaliigese endoprotees / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 296563-0002
Los: LOT-0003
Titel: Primaarne tsementeeritav standardne põlveliigese endoprotees
Beschreibung: Primaarne tsementeeritav standardne põlveliigese endoprotees / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 296563-0003
Los: LOT-0004
Titel: Luutsement
Beschreibung: Luutsement / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 296563-0004
Haupteinstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
Los: LOT-0005
Titel: Luutsemendi segamissüsteem
Beschreibung: Luutsemendi segamissüsteem / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 296563-0005
576016-2025 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier296563-0000
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureAvatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33183200 Orthopaedic prostheses
Additional classification (cpv): 33183000 Orthopaedic support devices
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier296563-0001
LotLOT-0002
Internal identifier296563-0002
LotLOT-0003
Internal identifier296563-0003
LotLOT-0004
TitleLuutsement
Internal identifier296563-0004
Main classification (cpv): 33183000 Orthopaedic support devices
LotLOT-0005
TitleLuutsemendi segamissüsteem
Internal identifier296563-0005
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 296563-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33183200 Prótesis ortopédicas
Clasificación adicional (cpv): 33183000 Aparatos de ayuda ortopédica
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 296563-0001
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 296563-0002
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 296563-0003
Lote: LOT-0004
Título: Luutsement
Identificador interno: 296563-0004
Clasificación principal (cpv): 33183000 Aparatos de ayuda ortopédica
Lote: LOT-0005
Título: Luutsemendi segamissüsteem
Identificador interno: 296563-0005
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 296563-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33183200 Ortopeedilised proteesid
Täiendav liigitus (cpv): 33183000 Ortopeedilised tugiseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 296563-0001
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 296563-0002
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 296563-0003
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Luutsement
Sisemine tunnus: 296563-0004
Peamine liigitus (cpv): 33183000 Ortopeedilised tugiseadmed
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Luutsemendi segamissüsteem
Sisemine tunnus: 296563-0005
See the notice on TED website
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 296563-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33183200 Ortopediset proteesit
Lisäluokitus (cpv): 33183000 Ortopediset tuet
Sisäinen tunniste: 296563-0001
Sisäinen tunniste: 296563-0002
Sisäinen tunniste: 296563-0003
Ilmoituksen nimi: Luutsement
Sisäinen tunniste: 296563-0004
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33183000 Ortopediset tuet
Ilmoituksen nimi: Luutsemendi segamissüsteem
Sisäinen tunniste: 296563-0005
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 296563-0000
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Avatud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33183200 Prothèses orthopédiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 33183000 Suppléance orthopédique
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 296563-0001
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 296563-0002
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 296563-0003
Lot: LOT-0004
Titre: Luutsement
Identifiant interne: 296563-0004
Nomenclature principale (cpv): 33183000 Suppléance orthopédique
Lot: LOT-0005
Titre: Luutsemendi segamissüsteem
Identifiant interne: 296563-0005
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 296563-0000
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Avatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33183200 Orthopaedic prostheses
Aicmiú breise (cpv): 33183000 Orthopaedic support devices
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 296563-0001
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 296563-0002
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 296563-0003
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Luutsement
Aitheantóir inmheánach: 296563-0004
Príomhaicmiú (cpv): 33183000 Orthopaedic support devices
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Luutsemendi segamissüsteem
Aitheantóir inmheánach: 296563-0005
576016-2025 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka296563-0000
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Glavna obilježja postupkaAvatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33183200 Ortopedske proteze
Dodatna klasifikacija (cpv): 33183000 Ortopedska pomagala
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka296563-0001
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka296563-0002
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka296563-0003
GrupaLOT-0004
NaslovLuutsement
Interna identifikacijska oznaka296563-0004
Glavna klasifikacija (cpv): 33183000 Ortopedska pomagala
GrupaLOT-0005
NaslovLuutsemendi segamissüsteem
Interna identifikacijska oznaka296563-0005
576016-2025 - Verseny
Észtország – Ortopédiai protézisek – Primaarsete suurte liigeste endoproteeside ostmine
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító296563-0000
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Az eljárás legfontosabb jellemzőiAvatud hankemenetlus
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33183200 Ortopédiai protézisek
További osztályozás (cpv): 33183000 Ortopédiai segédeszközök
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító296563-0001
RészLOT-0002
Belső azonosító296563-0002
RészLOT-0003
Belső azonosító296563-0003
RészLOT-0004
CímLuutsement
Belső azonosító296563-0004
Fő osztályozás (cpv): 33183000 Ortopédiai segédeszközök
RészLOT-0005
CímLuutsemendi segamissüsteem
Belső azonosító296563-0005
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 296563-0000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Avatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33183200 Ortopediniai protezai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33183000 Ortopediniai prietaisai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 296563-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 296563-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 296563-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Luutsement
Vidaus identifikatorius: 296563-0004
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33183000 Ortopediniai prietaisai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Luutsemendi segamissüsteem
Vidaus identifikatorius: 296563-0005
Iekšējais identifikators: 296563-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33183200 Ortopēdiskās protēzes
Papildu klasifikācija (cpv): 33183000 Ortopēdiskās palīgierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 296563-0001
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 296563-0002
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 296563-0003
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Luutsement
Iekšējais identifikators: 296563-0004
Galvenā klasifikācija (cpv): 33183000 Ortopēdiskās palīgierīces
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Luutsemendi segamissüsteem
Iekšējais identifikators: 296563-0005
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 296563-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33183200 Prostesi ortopedika
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33183000 Apparat tas-sostenn ortopediku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 296563-0001
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 296563-0002
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 296563-0003
Lott: LOT-0004
Titlu: Luutsement
Identifikatur intern: 296563-0004
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33183000 Apparat tas-sostenn ortopediku
Lott: LOT-0005
Titlu: Luutsemendi segamissüsteem
Identifikatur intern: 296563-0005
Interne identificatiecode: 296563-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Avatud hankemenetlus
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33183200 Orthopedische protheses
Aanvullende classificatie (cpv): 33183000 Orthopedische hulpmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 296563-0001
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 296563-0002
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 296563-0003
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 296563-0004
Belangrijkste classificatie (cpv): 33183000 Orthopedische hulpmiddelen
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 296563-0005
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 296563-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Avatud hankemenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33183200 Protezy ortopedyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33183000 Dodatkowe wyroby ortopedyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 296563-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 296563-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 296563-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Luutsement
Wewnętrzny identyfikator: 296563-0004
Główna klasyfikacja (cpv): 33183000 Dodatkowe wyroby ortopedyczne
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Luutsemendi segamissüsteem
Wewnętrzny identyfikator: 296563-0005
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33183200 Próteses ortopédicas
Classificação adicional (cpv): 33183000 Material de assistência ortopédica
Classificação principal (cpv): 33183000 Material de assistência ortopédica
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 296563-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33183200 Ortopedické protézy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33183000 Ortopedické podporné prístroje
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 296563-0001
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 296563-0002
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 296563-0003
Časť: LOT-0004
Názov: Luutsement
Interný identifikátor: 296563-0004
Hlavná klasifikácia (cpv): 33183000 Ortopedické podporné prístroje
Časť: LOT-0005
Názov: Luutsemendi segamissüsteem
Interný identifikátor: 296563-0005