See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af 60 kV kabellægning MUV-KIB
Beschreibung: Aftalen regulerer forhold vedrørende underborings-, grave og kabeludtrækningsentreprise for etablering af 60kV kabelanlæg mellem station MUV, Haldor Topsoevej og mast 14, Bliddalvej v/nr. 12.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Grave- og borearbejder for indbygning af elkabler i spændingsniveauet 60kV.
Beschreibung: Grave- og borearbejder for indbygning af elkabler i spændingsniveauet 60kV.