See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dla zadania „Budowa dróg pieszo rowerowych wraz z obiektami inżynierskimi i infrastrukturą na terenie miasta Żywiec”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn.„Budowa dróg pieszo-rowerowych wraz z obiektami inżynierskimi i infrastrukturą na terenie miasta Żywiec”, a także wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa dróg pieszo-rowerowych od obiektu sportowego Park-Tenis do granicy gminy Łodygowice (w korytarzu RTR nr 17) – zgodnie z projektem budowlanym pn. „Budowa ciągu pieszo-rowerowego do Gminy Radziechowy-Wieprz – Etap II” – Odcinek A1. Część nr 1 zamówienia – obejmująca: 1) zadanie 1b – podzadanie 1 – Budowa drogi pieszo-rowerowej wraz z obiektami inżynierskimi i infrastrukturą na odcinku od obiektu sportowego Park Tenis do granicy Gminy Łodygowice (w korytarzu RTR 17) – zadanie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”; 2) zadanie 1b – podzadanie 2 – Budowa dróg pieszo-rowerowych od obiektu sportowego Park-Tenis do granicy gminy Łodygowice (w korytarzu RTR nr 17), wg projektu pn. „Budowa ciągu pieszo–rowerowego do Gminy Radziechowy–Wieprz – Etap II” - Odcinek A1 – zadanie realizowane na podstawie posiadanego przez Zamawiającego projektu budowlanego; 3) zadanie 2 – dostosowanie istniejącej drogi pieszo rowerowej do standardów rowerowych przez jej modernizację od skrzyżowania ul. Sadowej z ul. Ks. Prałata Stanisława Słonki do boiska przy klubie sportowym „Góral” Żywiec – zadanie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”; 4) zadanie 1d – budowa drogi pieszo-rowerowej wraz z obiektami inżynierskimi i infrastrukturą na odcinku od mostu na Niwy do granicy z gminą Lipowa (sięgacz RTR nr 17) – zadanie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Część nr 2 zamówienia – obejmująca: 1) zadanie 1a – budowa drogi pieszo-rowerowej wraz z obiektami inżynierskimi i infrastrukturą na odcinku od Działów Zadzielskich do Gminy Czernichów (w korytarzu RTR nr 611/614) – zadanie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”; 2) zadanie 3 – poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg pieszo rowerowych na istniejących odcinku (szlaku komunikacyjnym) od dzielnicy Sporysz do Działów Zadzielskich – poprzez montaż monitoringu i oświetlenia na istniejącym odcinku – zadanie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”; 3) zadanie 1c – budowa drogi pieszo-rowerowej wraz z obiektami inżynierskimi i infrastrukturą na odcinku od mostu trzebińskiego do granicy gminy w Świnnej (w korytarzu RTR nr 615) – zadanie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”; 4) zadanie 1e – budowa drogi pieszo-rowerowej wraz z obiektami inżynierskimi i infrastrukturą na odcinku od ronda na ul. Krakowskiej do „Źródełka” przy drodze pieszo-rowerowej – zadanie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”; Część nr 3 zamówienia – obejmująca: 1) zadanie 4 – budowa parkingu park&ride i bike&ride w Żywcu–Moszczanicy – zadanie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Interne Kennung: PN 10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. W związku z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust.1 ustawy Pzp – tj. JEDZ. Zamawiający będzie żądał tego oświadczenia wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (AD) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie lub okoliczności wskazane w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jedn. Dz.U. z 2024 r. poz. 507); 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1, 2, 6, 7; § 8 ust. 1 pkt 3 i 4; §9 ust. 1 pkt 1, 2, 3 Rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia., o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia., o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. Z uwagi na ograniczoną ilość znaków w formularzu ogłoszenia, wszystkie dodatkowe informacje znajdują się w dokumentach zamówienia (SWZ).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45233260 Bau von Fußgängerwegen, 45243300 Bau von Seedeichen, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45316210 Installation von Verkehrsüberwachungseinrichtungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45223300 Bau von Parkplätzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dla zadania „Budowa dróg pieszo rowerowych wraz z obiektami inżynierskimi i infrastrukturą na terenie miasta Żywiec” - część 1
Beschreibung: Część nr 1 zamówienia – obejmująca: 1) zadanie 1b – podzadanie 1 – Budowa drogi pieszo-rowerowej wraz z obiektami inżynierskimi i infrastrukturą na odcinku od obiektu sportowego Park Tenis do granicy Gminy Łodygowice (w korytarzu RTR 17) – zadanie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”; 2) zadanie 1b – podzadanie 2 – Budowa dróg pieszo-rowerowych od obiektu sportowego Park-Tenis do granicy gminy Łodygowice (w korytarzu RTR nr 17), wg projektu pn. „Budowa ciągu pieszo–rowerowego do Gminy Radziechowy–Wieprz – Etap II” - Odcinek A1 – zadanie realizowane na podstawie posiadanego przez Zamawiającego projektu budowlanego; 3) zadanie 2 – dostosowanie istniejącej drogi pieszo rowerowej do standardów rowerowych przez jej modernizację od skrzyżowania ul. Sadowej z ul. Ks. Prałata Stanisława Słonki do boiska przy klubie sportowym „Góral” Żywiec – zadanie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”; 4) zadanie 1d – budowa drogi pieszo-rowerowej wraz z obiektami inżynierskimi i infrastrukturą na odcinku od mostu na Niwy do granicy z gminą Lipowa (sięgacz RTR nr 17) – zadanie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45233260 Bau von Fußgängerwegen, 45243300 Bau von Seedeichen, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45316210 Installation von Verkehrsüberwachungseinrichtungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Los: LOT-0002
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dla zadania „Budowa dróg pieszo rowerowych wraz z obiektami inżynierskimi i infrastrukturą na terenie miasta Żywiec” - część 2
Beschreibung: Część nr 2 zamówienia – obejmująca: 1) zadanie 1a – budowa drogi pieszo-rowerowej wraz z obiektami inżynierskimi i infrastrukturą na odcinku od Działów Zadzielskich do Gminy Czernichów (w korytarzu RTR nr 611/614) – zadanie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”; 2) zadanie 3 – poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg pieszo rowerowych na istniejących odcinku (szlaku komunikacyjnym) od dzielnicy Sporysz do Działów Zadzielskich – poprzez montaż monitoringu i oświetlenia na istniejącym odcinku – zadanie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”; 3) zadanie 1c – budowa drogi pieszo-rowerowej wraz z obiektami inżynierskimi i infrastrukturą na odcinku od mostu trzebińskiego do granicy gminy w Świnnej (w korytarzu RTR nr 615) – zadanie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”; 4) zadanie 1e – budowa drogi pieszo-rowerowej wraz z obiektami inżynierskimi i infrastrukturą na odcinku od ronda na ul. Krakowskiej do „Źródełka” przy drodze pieszo-rowerowej – zadanie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”;
Los: LOT-0003
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dla zadania „Budowa dróg pieszo rowerowych wraz z obiektami inżynierskimi i infrastrukturą na terenie miasta Żywiec” - część 3
Beschreibung: Część nr 3 zamówienia – obejmująca: 1) zadanie 4 – budowa parkingu park&ride i bike&ride w Żywcu–Moszczanicy – zadanie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Haupteinstufung (cpv): 45223300 Bau von Parkplätzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45316210 Installation von Verkehrsüberwachungseinrichtungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen