See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Iru Hooldekodu (Hooldekodu tee 2/1) renoveerimise projekteerimistööd
Beschreibung: Projekti eesmärk on Iru Hooldekodu (aadress: Hooldekodu tee 2/1, Tallinn) olemasolevate hooldekodu eluhoonete energiatõhususe ja tehnilise seisukorra parendamine, mis hõlmab välisseinte, katuste/pööningu, avatäidete ning kütte- ja ventilatsioonisüsteemide rekonstrueerimine.. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311960-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0000