2. Verfahren
Verfahren
Titel: BOUW EN BEHEER TWEE WEBSITES WAARVAN ÉÉN MET CRISISFUNCTIONALITEIT
Beschreibung: VRIJ is op zoek naar een Opdrachtnemer die het Systeem ontwikkelt en gedurende de looptijd van de Overeenkomst zorgt dat dit Systeem platform actueel blijft en blijft aansluiten op relevante technologische en digitale ontwikkelingen. De volgende onderdelen vallen binnen de scope van de Opdracht: 1. Ontwikkeling en werkend opleveren van twee nieuwe websites: • Een Corporate website (vrijsselland.nl) en • Een risico- en crisiscommunicatie website (ijssellandveilig.nl) inclusief crisisfunctionaliteit 2. Contentmigratie van de huidige websites naar de nieuwe websites, inclusief • Advies over het behouden, actualiseren, samenvoegen of verwijderen van bestaande content • Migratie van de geselecteerde content • Inrichting van content binnen de nieuwe websitestructuur. 3. Hosting en technisch applicatiebeheer gedurende de gehele looptijd van de Overeenkomst; 4. Doorontwikkeling van het Systeem gedurende de looptijd van de Overeenkomst, zodat deze blijven aansluiten op relevante technologis 322.000
Interne Kennung: 2026-EUA WEB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: VR IJsselland heeft de mogelijkheid om de Overeenkomst twee keer onder dezelfde voorwaarden te verlengen met een periode van twee jaar.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-EUA WEB
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
576063-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – BOUW EN BEHEER TWEE WEBSITES WAARVAN ÉÉN MET CRISISFUNCTIONALITEIT
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2026-EUA WEB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: