2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU SKO-OVO - Laptops leerlingen en toebehoren
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de uitvraag van Laptops leerlingen en toebehoren ten behoeve van SKO-OVO. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Laptops.
Vorherige Bekanntmachung: 541055-2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000