See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige Transparantie: Data Managementsysteem voor onderzoek
Beschreibung: Data Managementsysteem voor onderzoek 4 jaar + 4 optiejaren
Interne Kennung: I-EU-24-03
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het LUMC past de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging toe (het zogenaamde ‘uit de hand gunnen’) op basis van artikel 2.32b van de Aanbestedingswet 2012, omdat mededinging om technische redenen ontbreekt. De motivatie staat in de bijlage.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Datamanagementsysteem voor onderzoek
Beschreibung: Datamanagementsysteem voor onderzoek 4 jaar + 4 optiejaren
Interne Kennung: 1