See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. zaworów, szafek i wstawek hydrantowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 32/PM/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42100000 Maschinen für die Erzeugung und Nutzung von mechanischer Energie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Szafka hydrantowa górnicza zawieszana z wężem min. 20 m prądownicą typu zamykanego min. 16 bar ZnAl Ø52 w ilości 1 278 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 32/PM/26 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Szafka hydrantowa górnicza zawieszana pusta w ilości 985 szt.
Interne Kennung: 32/PM/26 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Wstawka hydrantowa żeliwna DN-200 min. 16 bar szerokość 68 mm grubość 33 mm gwint wylotu G2 w ilości 60 szt.
Interne Kennung: 32/PM/26 - Zadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42131100 Durch die jeweilige Funktion definierte Ventile
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Wstawka hydrantowa żeliwna DN-150 min. 16 bar szerokość 50 mm grubość 25 mm gwint wylotu G2 w ilości 1 899 szt.
Interne Kennung: 32/PM/26 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Wstawka hydrantowa żeliwna DN-100 min. 16 bar szerokość 46 mm grubość 25 mm gwint wylotu G2 w ilości 458 szt.
Interne Kennung: 32/PM/26 - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Zawór hydrantowy górniczy MOS skośny grzybkowy DN50 min. 25 bar z nasadą ZnAl Ø52 w ilości 2 445 szt.
Interne Kennung: 32/PM/26 - Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Zawór hydrantowy MOS skośny grzybkowy DN50 min. 25 bar z nasadą MOS Ø52 w ilości 2 313 szt.
Interne Kennung: 32/PM/26 - Zadanie 7