576086-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Antineoplastische Mittel – ACORD CADRU FURNIZARE MEDICAMENTE PN Oncologie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD CADRU FURNIZARE MEDICAMENTE PN Oncologie
Beschreibung: achizitie publica de medicamente PN Oncologie pentru o perioada de 2 ani Nota: Termenul limită până la care se pot solicita clarificări de către operatorii economici interesați de accesul la procedura de atribuire: inainte de data limita de depunere a ofertelor – 18 zile. Termenul în care autoritatea contractantă va răspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare: pana in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: paap1107142
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Docetaxelum 140mg
Beschreibung: cantit min=60 fl cantit max=1.440 fl
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Vaccin BCG
Beschreibung: cantit min=50 fl cantit max=1.200 fl
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Nivolumabum 100mg
Beschreibung: cantit min=300 fl cantit max=7.200 fl
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Eribulinum 0,44mg/ml
Beschreibung: cantit min=36 fl cantit max=864 fl
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Trastuzumabum deruxtecan 100mg
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Oxaliplatinum 100mg
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Etoposidum 200mg
Beschreibung: cantit min=70 fl cantit max=1.680 fl
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Tremelimumabum 20mg/ml
Beschreibung: cantit min=2 fl cantit max=48 fl
Interne Kennung: 8