576105-2026 - Wettbewerb
Polen – Schiffe – Dostawa jednostki do obsługi oznakowania nawigacyjnego dla Urzędu Morskiego w Gdyni
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa jednostki do obsługi oznakowania nawigacyjnego dla Urzędu Morskiego w Gdyni
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednostki do obsługi oznakowania nawigacyjnego dla Urzędu Morskiego w Gdyni. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie, wybudowanie, wyposażenie, przeniesienie własności i dostarczenie dla Zamawiającego zgodnie z wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) i Opisem Technicznym Statku (OTS). W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca przeprowadzi również przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie manewrowania i utrzymania systemów będących na wyposażeniu statku. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis Techniczny Statku, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ
Interne KennungZP.371.27.2026.AW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34510000 Schiffe
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednostki do obsługi oznakowania nawigacyjnego dla Urzędu Morskiego w Gdyni. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie, wybudowanie, wyposażenie, przeniesienie własności i dostarczenie dla Zamawiającego zgodnie z wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) i Opisem Technicznym Statku (OTS). W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca przeprowadzi również przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie manewrowania i utrzymania systemów będących na wyposażeniu statku. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis Techniczny Statku, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.