See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst onthaaldiensten voor de front office
Beschreibung: De opdracht van deze raamovereenkomst omvat de organisatie van de reguliere werking van het centraal onthaal in het stadskantoor, waar de verschillende entiteiten van het lokaal bestuur gehuisvest zijn. Aanvullend kunnen ad hoc onthaaldiensten gevraagd worden om de reguliere werking te ondersteunen, bv. bij pieken of voor bepaalde specifieke opdrachten.
Interne Kennung: AKD-2026/051
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342300 Kundendienst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79992000 Empfangsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AKD-2026/051 - 1
Interne Kennung: 1