576178-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Revitalizace výsadeb MBK 1B, MBK 2B, stávajících větrolamů a výsadba nových IP v k.ú. Přítluky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRevitalizace výsadeb MBK 1B, MBK 2B, stávajících větrolamů a výsadba nových IP v k.ú. Přítluky
BeschreibungPředmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby jsou výsadby krajinných vegetačních prvků a revitalizace stávajících prvků ÚSES. Jedná se celkem o osm řešených prvků, z toho šest jsou interakční prvky a dva biokoridory. IP 19: stromořadí, výměra 0,3198 ha, délka 0,43 km IP 21: větrolam, výměra 0,4807 ha, délka 0,56 km IP 22: stromořadí, výměra 0,3208 ha, délka 0,62 km IP 25: větrolam, výměra 0,5253 ha, délka 0,64 km IP 38, 39: větrolam, výměra 0,6682 ha, délka 0,86 km MBK 1B: místní biokoridor, výměra 1,6109 ha, délka 0,80 km MBK 2B: místní biokoridor, výměra 1,0636 ha, délka 1,80 km Součástí zakázky je také zajištění následné péče o vysazený porost.
Interne KennungSP7656/2026-523101
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje právo změnit termín zahájení a dokončení plnění veřejné zakázky. Zadavatel si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to bez ohledu na jakékoliv důvody, snížit nebo zvýšit druh a rozsah jednotlivých služeb s tím, že jejich zadání bude řešeno v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel však vyhrazenou změnu nemusí využít a může se rozhodnout provést nové zadávací řízení. Podrobnější informace jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.