See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostarczanie sprzętu jednorazowego użytku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie sprzętu jednorazowego użytku w podziale na 66 Pakiety. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na 66 Pakietów: Pakiety z możliwością składania ofert na poszczególne pozycje –PODZIELNE: 4,6,10,11,28,39,40,52,54,56 pozostałe pakiety są niepodzielne bez możliwości składania ofert na poszczególne pozycje. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 9 do SWZ. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia do Magazynu Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi (ul. Milionowa 14, 93-113 Łódź) realizowana będzie na koszt i ryzyko Wykonawcy, w przypadku Pakietów 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 66 dostawa do Apteki Szpitalnej (ul. Milionowa 14, 93-113 Łódź). Dla Pakietu 65 Zamawiający wymaga użyczenia monitorów kompatybilnych z zaoferowanym sprzętem jednorazowego użytku na cały okres trwania umowy. Użyczony sprzęt powinien posiadać wszelkie dokumenty niezbędne dla sprzętu medycznego, określone przepisami prawa (instrukcja użytkowania w języku polskim, aktualny paszport techniczny, dokument potwierdzający, że sprzęt jest wyrobem medycznym).
Vorherige Bekanntmachung: 118698-2026
Interne Kennung: 03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet -1
Beschreibung: Pakiety z możliwością składania ofert na poszczególne pozycje –PODZIELNE: 4,6,10,11,28,39,40,52,54,56 pozostałe pakiety są niepodzielne bez możliwości składania ofert na poszczególne pozycje.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet -2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet -3
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet -5
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet -7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet -8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet -9
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet -12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet -13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet -14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet -15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet -16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet -17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet -18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet -19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet -20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet -21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet -22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet -23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet -24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet -25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet -26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet -27
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet -29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet -30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet -31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet -32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet -33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet -34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet -35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet -36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet -37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet -38
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet -41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet -42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet -43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet -44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet -45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet -46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet -47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet -48
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet -50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet -51
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet -53
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet -55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet -56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet -57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet -58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet -59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet -60
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet -61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet -62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet -63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet -64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet -65
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet -66
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet 10 poz. 1, 9,14
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet 39 poz. 20
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet 52 poz. 4
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet 54 poz. 11,12,13,14
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet 4 poz. 1,2,4,5,6,8,11
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet 10 poz. 11
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet 52 poz. 1,8,12
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet 54 poz. 4, 5, 7, 8, 9, 15
Los: LOT-0075
Titel: Paiet 11 poz. 1
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet 11 poz. 2,3
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet 11 poz. 11
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet 11 poz. 10
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet 54 poz. 10
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet 39 poz. 7, 22
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet 40 poz. 2, 3, 10
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet 10 poz. 4,5,6,13
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet 39 poz. 8,9,10
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet 39 poz. 2
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet 39 poz. 21
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet 4 poz. 15
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet 28 poz. 5
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet 54 poz. 16
Los: LOT-0097
Titel: Pakiet 4 poz. 7
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet 39 poz. 3,4,6,11,12,13,15,17,19,23
Los: LOT-0099
Titel: Pakiet 40 poz. 1,4,5,7
Los: LOT-0100
Titel: Pakiet 52 poz. 11,14,15
Los: LOT-0101
Titel: Pakiet 54 poz. 1 i 2
Los: LOT-0102
Titel: Pakiet 39 poz. 5,16,18
Los: LOT-0103
Titel: Pakiet 10 poz. 2,3
Los: LOT-0104
Titel: Pakiet 52 poz. 5,6,7,12
Los: LOT-0105
Titel: Pakiet 11 poz. 13
Los: LOT-0106
Titel: Pakiet 40 poz. 6
Los: LOT-0107
Titel: Pakiet 40 poz. 8, 9
Los: LOT-0108
Titel: Pakiet 6 poz. 3 , 5
Los: LOT-0109
Titel: Pakiet 54 poz. 3
Los: LOT-0111
Titel: Pakiet 10 poz. 7,8