576211-2025 - Wettbewerb
Bulgarien – Wartung und Reparatur von Reprografiegeräten – Абонаментно обслужване и сервиз на печатни системи
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelАбонаментно обслужване и сервиз на печатни системи
BeschreibungОбособена позиция 1: „Абонаментно обслужване и сервиз на печатни системи ОСЕ Varioprint 6180 Titan, Canon Imiagerpress C8001,Canon IR Advance 2020i, Canon IR 25201, FQY 40301,Canon IRA DX 4935i-2 6p„ Canon IR Advance C9060 за нуждите на поделение „Печатница -УНСС“ Обособена позиция 2: Предоставяне под наем и техническа поддръжка при условията на пълно сервизно обслужване на печатаща техника за нуждите на УНСС- се възлага се отделно на основание чл. 20, ал. 4 от ЗОП, във връзка с чл. 21, ал. 6 от ЗОП. Обособена позиция №2 се възлага се отделно на основание чл. 20, ал. 4 от ЗОП, във връзка с чл. 21, ал. 6 от ЗОП. . Съгласно чл. 21, ал. 6 от ЗОП, Възложителите могат да възлагат обособени позиции по реда, валиден за индивидуалната прогнозна стойност на всяка от тях, при условие че стойността на съответната обособена позиция не надхвърля 156 464 лв. за доставки и услуги и 1 000 000 лв. за строителство, и общата прогнозна стойност на обособените позиции, възложени по този начин, не надхвърля 20 % (двадесет на сто) от общата прогнозна стойност на поръчката. В тези случаи независимо от остатъчната стойност на поръчката тя се възлага по реда, приложим към общата прогнозна стойност на цялата поръчка.
Interne Kennung517992
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50313000 Wartung und Reparatur von Reprografiegeräten
5. Los
LosLOT-0001
TitelАбонаментно обслужване и сервиз на печатни системи ОСЕ Varioprint 6180 Titan, Canon Imiagerpress C8001,Canon IR Advance 2020i, Canon IR 25201, FQY 40301,Canon IRA DX 4935i-2 6p„ Canon IR Advance C9060 за нуждите на поделение „Печатница-УНСС“
BeschreibungПредметът на поръчката включва дейности по абонаментно обслужване и сервиз на печатни системи ОСЕ Varioprint 6180 Titan, Canon Imiagerpress C8001,Canon IR Advance 2020i, Canon IR 25201, FQY 40301,Canon IRA DX 4935i-2 6p„ Canon IR Advance C9060 за нуждите на поделение „Печатница -УНСС“. Изпълнението на услугата, изисква притежаване на оторизационно/и писмо/а или еквивалентен документ от производителя и/или официалния представител на производителя, доказващ права за извършване на услугата за територията на Република България. ​​​​​​​Сервизното обслужване включва дейности по доставка и смяна -на всички консумативи - доставка и подмяна на дефектни и/или износени елементи на машините, всички допълнителни ремонтни дейности от страна на сервизен инженер, транспортни разходи, такси за посещението, ежемесечна профилактика на оборудването, фиксирано време за сервизна реакция на 1 бр. CANON IR ADVANCE С9060 PRO, 1бр. CANON VARIOPRINT 6180 TITAN, 1 6p. CANON IMAGEPRESS C8001,1бр. CANON IRA C20201,26p. CANON IRA DX 49з51 и 1бр. CANON IR 25201. В обхвата на сервизно обслужване не се включва дейността по доставка на хартия, като консуматив. Фиксираната такса за месечна поддръжка осигурява цялостна поддръжка на оборудването и включва: доставка и смяна на всички консумативи ( с изключение на хартията и телбода), доставка и подмяна на дефектни и/или износени елементи на машината, всички допълнителни ремонтни дейности от страна на сервизния инженер, транспортни разходи, такса за посещение, ежемесечна профилактика на оборудването, срок на реакция до 4 часа от подаване на заявката, включително по телефон, факс и по електронна поща, в рамките на работното време на „ПЕЧАТНИЦА УНСС” от 8,00 часа до 16,45 часа.​​​​​
Interne Kennung518002
576211-2025 - Διαγωνισμός
Βουλγαρία – Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής μηχανών αναπαραγωγής – Абонаментно обслужване и сервиз на печатни системи
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό517992
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50313000 Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής μηχανών αναπαραγωγής
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό518002
576211-2025 - Competition
Bulgaria – Maintenance and repair of reprographic machinery – Абонаментно обслужване и сервиз на печатни системи
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier517992
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50313000 Maintenance and repair of reprographic machinery
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier518002
576211-2025 - Hange
Bulgaaria – Reprograafiamasinate hooldus ja remont – Абонаментно обслужване и сервиз на печатни системи
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus517992
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 50313000 Reprograafiamasinate hooldus ja remont
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus518002
576211-2025 - Kilpailu
Bulgaria – Reprografisten koneiden huolto ja korjaus – Абонаментно обслужване и сервиз на печатни системи
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste517992
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50313000 Reprografisten koneiden huolto ja korjaus
Sisäinen tunniste518002
576211-2025 - Mise en concurrence
Bulgarie – Maintenance et réparation de matériel de reprographie – Абонаментно обслужване и сервиз на печатни системи
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne517992
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 50313000 Maintenance et réparation de matériel de reprographie
Identifiant interne518002
576211-2025 - Konkursas
Bulgarija – Reprografijos mašinų priežiūra ir remontas – Абонаментно обслужване и сервиз на печатни системи
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius517992
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50313000 Reprografijos mašinų priežiūra ir remontas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius518002
576211-2025 - Konkurss
Bulgārija – Reprogrāfijas ierīču tehniskā apkope un remonts – Абонаментно обслужване и сервиз на печатни системи
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikators517992
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50313000 Reprogrāfijas ierīču tehniskā apkope un remonts
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators518002
576211-2025 - Kompetizzjoni
Il-Bulgarija – Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni tal-makkinarju reprografiku – Абонаментно обслужване и сервиз на печатни системи
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern517992
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50313000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni tal-makkinarju reprografiku
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern518002
576211-2025 - Procedura konkurencyjna
Bułgaria – Konserwacja i naprawa maszyn reprograficznych – Абонаментно обслужване и сервиз на печатни системи
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator517992
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50313000 Konserwacja i naprawa maszyn reprograficznych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator518002
576211-2025 - Procedură concurențială
Bulgaria – Repararea şi întreţinerea echipamentului de reprografie – Абонаментно обслужване и сервиз на печатни системи
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern517992
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 50313000 Repararea şi întreţinerea echipamentului de reprografie
Identificator intern518002