See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów sterylizacyjnych oraz akcesoriów dla Centralnej Sterylizacji – 27 zadań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest : Dostawa materiałów sterylizacyjnych oraz akcesoriów dla Centralnej Sterylizacji – 27 zadań
Vorherige Bekanntmachung: 280209-2026
Interne Kennung: ZDZ.261.39.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy:1)nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt. 4) Pzp2)spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie:a)zdolności do występowania w obrocie gospodarczym- Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku.b)uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku.c)sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku.d) zdolności technicznej lub zawodowej -Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku.3) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2024 poz.507) 4) nie są objęci zakazem, o którym mowa art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniami Rady (UE) w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie *) Zakaz obejmuje również podwykonawców, dostawców i podmioty, na których zdolności wykonawca polega, w przypadku, gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia.2. Potencjał podmiotu udostępniającego zasoby:1)Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych. 2) Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów 3)Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w pkt. 2) potwierdza, że stosunek łączący wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa, w szczególności:a)zakres dostępnych wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby;b)sposób i okres udostępnienia wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia4)Wykonawca nie może po upływie terminu składania ofert powoływać się na zdolności lub sytuację podmiotów udostępniających zasoby, jeżeli na etapie składania ofert nie polegał on w danym zakresie na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby.3.Informacja dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (m.in. występującymi jako spółki cywilne czy konsorcja):1)Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają Pełnomocnika (Lidera) do reprezentowania ich w niniejszym postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem (Liderem). Pełnomocnictwo powinno: - precyzować zakres umocowania, - wymieniać wszystkich Wykonawców, którzy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia,- każdy z tych Wykonawców musi podpisać się na wspólnym dokumencie pełnomocnictwa lub innego dokumentu sporządzonego w tym celu; alternatywnie - wystawić niezależne pełnomocnictwo indywidualnie dla Pełnomocnika – Lidera (nie jest wymagany podpis Pełnomocnika – Lidera na dokumencie pełnomocnictwa).2) Pełnomocnictwo musi zostać dołączone do oferty, przekazane w postaci elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym mocodawcy. W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu – podpisane analogicznie jak w zdaniu pierwszym, przez mocodawcę lub notariusza.3) Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.4. Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą przesłanki określone w: - art. 108 ust. 1 ustawy Pzp i w art. 109 ust. 1 pkt. 4) ustawy Pzp.- art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, na czas trwania tych okoliczności.DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA SKŁADANE DO UPŁYWU TERMINU SKŁADANIA OFERT1) Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunku udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (zwanego dalej: JEDZ) *) Informacje zawarte w oświadczeniu będą stanowić wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. UWAGA: Warunki udziału w postępowaniu zostaną wstępnie zweryfikowane na podstawie wypełnionej Części IV: Kryteria kwalifikacji poprzez złożenie ogólnego oświadczenia dotyczącego wszystkich kryteriów kwalifikacji w punkcie „alfa” w JEDZ (nie wymaga się wypełniania żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ)2) Jeżeli Wykonawca będzie polegać na zasobach podmiotu udostępniającego zasoby (tzw. „trzeciego”):2. 1) JEDZ podmiotu trzeciego. JEDZ powinien być wypełniony w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na ich zasoby.2. 2)Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu ORAZ odpowiednio spełnianie
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Papier sterylizacyjny i włóknina do sterylizacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Papier sterylizacyjny i włóknina do sterylizacji
Interne Kennung: Zadanie nr 1 -Papier sterylizacyjny i włóknina do sterylizacji
Los: LOT-0002
Titel: Rękawy i torebki do sterylizacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Rękawy i torebki do sterylizacji
Interne Kennung: Zadanie nr 2 -Rękawy i torebki do sterylizacji
Los: LOT-0003
Titel: Materiał eksploatacyjny do komputerowego systemu zarządzania narzędziami chirurgicznymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Materiał eksploatacyjny do komputerowego systemu zarządzania narzędziami chirurgicznymi
Interne Kennung: Zadanie nr 3 -Materiał eksploatacyjny do komputerowego systemu zarządzania narzędziami chirurgicznymi
Los: LOT-0004
Titel: Preparat czyszczący i pielęgnujący do narzędzi, stali nierdzewnej i kontenerów Aesculap będących własnością Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Preparat czyszczący i pielęgnujący do narzędzi, stali nierdzewnej i kontenerów Aesculap będących własnością Zamawiającego
Interne Kennung: Zadanie nr 4 -Preparat czyszczący i pielęgnujący do narzędzi, stali nierdzewnej i kontenerów Aesculap będących własnością Zamawiającego
Los: LOT-0005
Titel: Szczotki do czyszczenia narzędzi kanałowych/ koszyki metalowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Szczotki do czyszczenia narzędzi kanałowych/ koszyki metalowe
Interne Kennung: Zadanie nr 5 -Szczotki do czyszczenia narzędzi kanałowych/ koszyki metalowe
Los: LOT-0006
Titel: Preparaty dezynfekcyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Preparaty dezynfekcyjne
Interne Kennung: Zadanie nr 6 -Preparaty dezynfekcyjne
Los: LOT-0007
Titel: Lampa do przeglądania narzędzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Lampa do przeglądania narzędzi
Interne Kennung: Zadanie nr 7 -Lampa do przeglądania narzędzi
Los: LOT-0008
Titel: Koperta ,,dziennej kontroli procesów sterylizacji"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Koperta ,,dziennej kontroli procesów sterylizacji"
Interne Kennung: Zadanie nr 8-Koperta ,,dziennej kontroli procesów sterylizacji"
Los: LOT-0009
Titel: Opakowania polyolefinowo - foliowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Opakowania polyolefinowo - foliowe
Interne Kennung: Zadanie nr 9-Opakowania polyolefinowo - foliowe
Los: LOT-0010
Titel: Filtry jednorazowe do kontenerów firmy Aesculap będących własnością Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Filtry jednorazowe do kontenerów firmy Aesculap będących własnością Zamawiającego
Interne Kennung: Zadanie nr 10-Filtry jednorazowe do kontenerów firmy Aesculap będących własnością Zamawiającego
Los: LOT-0011
Titel: Filtry jednorazowe do kontenerów firmy CHM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Filtry jednorazowe do kontenerów firmy CHM
Interne Kennung: Zadanie nr 11-Filtry jednorazowe do kontenerów firmy CHM
Los: LOT-0012
Titel: Koszyk metalowy z zamknięciem do bezpiecznego mycia i dezynfekcji drobnych i delikatnych narzędzi w myjniach dezynfektorach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Koszyk metalowy z zamknięciem do bezpiecznego mycia i dezynfekcji drobnych i delikatnych narzędzi w myjniach dezynfektorach
Interne Kennung: Zadanie nr 12-Koszyk metalowy z zamknięciem do bezpiecznego mycia i dezynfekcji drobnych i delikatnych narzędzi w myjniach dezynfektorach
Los: LOT-0013
Titel: Materiały konserwacyjne kompatybilne z systemem napędów firmy Synthes będących własnością Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Materiały konserwacyjne kompatybilne z systemem napędów firmy Synthes będących własnością Zamawiającego
Interne Kennung: Zadanie nr 13-Materiały konserwacyjne kompatybilne z systemem napędów firmy Synthes będących własnością Zamawiającego
Los: LOT-0014
Titel: Papier termiczny do drukarek stosowanych w myjniach, dezynfekatorach firmy BHT będących własnością Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Papier termiczny do drukarek stosowanych w myjniach, dezynfekatorach firmy BHT będących własnością Zamawiającego
Interne Kennung: Zadanie nr 14-Papier termiczny do drukarek stosowanych w myjniach, dezynfekatorach firmy BHT będących własnością Zamawiającego
Los: LOT-0015
Titel: Papier termiczny do drukarki w sterylizatorze Sterrad 100nx będącej własnością Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Papier termiczny do drukarki w sterylizatorze Sterrad 100nx będącej własnością Zamawiającego
Interne Kennung: Zadanie nr 15-Papier termiczny do drukarki w sterylizatorze Sterrad 100nx będącej własnością Zamawiającego
Los: LOT-0016
Titel: Taśmy samoprzylepne kompatybilne z urządzeniem – RS PRO BD50 będącym własnością Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Taśmy samoprzylepne kompatybilne z urządzeniem – RS PRO BD50 będącym własnością Zamawiającego
Interne Kennung: Zadanie nr 16-Taśmy samoprzylepne kompatybilne z urządzeniem – RS PRO BD50 będącym własnością Zamawiającego
Los: LOT-0017
Titel: Testy chemiczne do kontroli pracy sterylizatora parowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Testy chemiczne do kontroli pracy sterylizatora parowego
Interne Kennung: Zadanie nr 17-Testy chemiczne do kontroli pracy sterylizatora parowego
Los: LOT-0018
Titel: Wskaźniki biologiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Wskaźniki biologiczne
Interne Kennung: Zadanie nr 18-Wskaźniki biologiczne
Los: LOT-0019
Titel: Naboje gazowe kompatybilne ze sterylizatorem Steri-Vac 8XL i GS będącym własnością Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Naboje gazowe kompatybilne ze sterylizatorem Steri-Vac 8XL i GS będącym własnością Zamawiającego
Interne Kennung: Zadanie nr 19-Naboje gazowe kompatybilne ze sterylizatorem Steri-Vac 8XL i GS będącym własnością Zamawiającego
Los: LOT-0020
Titel: Testy do maszynowego mycia i dezynfekcji narzędzi medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : KTesty do maszynowego mycia i dezynfekcji narzędzi medycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 20-Testy do maszynowego mycia i dezynfekcji narzędzi medycznych
Los: LOT-0021
Titel: Testy chemiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Testy chemiczne
Interne Kennung: Zadanie nr 21-Testy chemiczne
Los: LOT-0022
Titel: Testy chemiczne do kontroli pracy sterylizatora na tlenek etylenu, etykiety z testem chemicznym, sprawdziany zgrzewania oraz inne akcesoria
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Testy chemiczne do kontroli pracy sterylizatora na tlenek etylenu, etykiety z testem chemicznym, sprawdziany zgrzewania oraz inne akcesoria
Interne Kennung: Zadanie nr 22-Testy chemiczne do kontroli pracy sterylizatora na tlenek etylenu, etykiety z testem chemicznym, sprawdziany zgrzewania oraz inne akcesoria
Los: LOT-0023
Titel: Testy do kontroli skuteczności mycia w myjniach - dezynfektorze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Testy do kontroli skuteczności mycia w myjniach - dezynfektorze
Interne Kennung: Zadanie nr 23-Testy do kontroli skuteczności mycia w myjniach - dezynfektorze
Los: LOT-0024
Titel: Pokrowce ochronne do tac transportowych systemu Cleanascope będących własnością zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Pokrowce ochronne do tac transportowych systemu Cleanascope będących własnością zamawiającego
Interne Kennung: Zadanie nr 24-Pokrowce ochronne do tac transportowych systemu Cleanascope będących własnością zamawiającego
Los: LOT-0025
Titel: Maty silikonowe do tac sterylizacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Maty silikonowe do tac sterylizacyjnych
Interne Kennung: Zadanie nr 25-Maty silikonowe do tac sterylizacyjnych
Los: LOT-0026
Titel: Asortyment do czyszczenia narzędzi przed sterylizacją
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Asortyment do czyszczenia narzędzi przed sterylizacją
Interne Kennung: Zadanie nr 26-Asortyment do czyszczenia narzędzi przed sterylizacją
Los: LOT-0027
Titel: Olej do konserwacji napędów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Olej do konserwacji napędów
Interne Kennung: Zadanie nr 27-Olej do konserwacji napędów