See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja odcinków przyłączy wodociągowych do nieruchomości przy ulicach Noakowskiego oraz Wiejska we Włocławku
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych obejmujących modernizację odcinków przyłączy wodociągowych do nieruchomości przy ulicach Noakowskiego oraz Wiejska we Włocławku o łącznej długości około 292 mb z rur PE100 RC SDR17 PN10 wraz z kształtkami i armaturą przy wodomierzu (wymiana do zestawu wodomierzowego (bez wymiany wodomierza), w tym armatura towarzysząca - zawory odcinające przed i za wodomierzem, zawór antyskażeniowy posiadający atest PZH). Zakres prac obejmuje remont odcinków przyłączy wodociągowych ww. ulicach wraz z kształtkami i armaturą przy wodomierzu oraz z wykonaniem prac pomiarowych, rozbiórkowych, robót ziemnych, dostarczenie materiałów, wywóz i utylizacja urobku i materiałów z rozbiórki, próby szczelności, płukanie, dezynfekcja, organizacja i zabezpieczenie placu budowy, odtworzenie nawierzchni do stanu pierwotnego oraz wszelkie prace przygotowawcze i porządkowe wraz z uporządkowaniem terenu po zakończeniu budowy, koszty opłat za zajęcie terenu, opracowania dokumentacji powykonawczej oraz innych robót zgodnie z Dokumentacją Projektową. Ostateczne wynagrodzenie zostanie ustalone na podstawie rzeczywiście wykonanych i odebranych ilości robót. Przedmiot zamówienia podstawowego w ramach umowy TR/2223/12/2025 z dnia 12.11.2025 r. obejmuje wykonanie modernizacji sieci wodociągowych z przyłączami, odcinkami łączącymi, połączeniami i odgałęzieniami w ul. Wiejskiej i Noakowskiego we Włocławku. Przedmiotowe zamówienie stanowi powtórzenie wykonania podobnych robót budowlanych przez dotychczasowego Wykonawcę zamówienia podstawowego. Jednocześnie udzielenie zamówienia było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem, a jego wartość została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego. Ponadto wartość zamówienia nie przekracza 15% wartości zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: 281.21.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001