576262-2026 - Ergebnis
Rumänien – Event-Organisation – Servicii pentru organizarea de evenimente in cadrul Proiectului: „FORSAN - Formare pentru sănătate - sprijinirea recuperării eficiente în sistemul spitalicesc” cod SMIS 349197
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii pentru organizarea de evenimente in cadrul Proiectului: „FORSAN - Formare pentru sănătate - sprijinirea recuperării eficiente în sistemul spitalicesc” cod SMIS 349197
Beschreibung: Asigurarea serviciilor de organizare a evenimentelor de formare pentru participanțí din regiunile Nord Est(NE), Sud-Est (SE), Nord-Vest(NV), Centru, Vest, Sud-Vest Oltenia, Sud Muntenia, București-Ilfov, constând în organizarea unui număr de 75 de sesiuni de formare, conform structurii orientative de mai jos: - Număr sesiuni de formare: 75; - Număr estimat de participanți: 1500 de persoane organizate în grupe de 20 de participanți, la care se adaugă 1 expert formare/ sesiune, rezultând un total estimat de 1575 de persoane pentru cele 75 de evenimente. - Durata: 3 zile de curs/ sesiune, respectiv 16 ore ( 6 ore ziua 1, 6 ore ziua 2, 4 ore ziua 3), 3 nopți cazare; Sesiunile de formare se vor organiza în următoarele centre regionale: Iași (25 sesiuni); Brașov (25 sesiuni); Constanța (18 sesiuni); București-Ilfov (7 sesiuni) În cadrul serviciilor de organizare a evenimentelor vor fi incluse următoarele componente: • Servicii de cazare cu mic dejun inclus pentru participanți și experții implicați în desfășurarea sesiunilor de formare, aferente perioadei de 3 nopți/sesiune; • Servicii de masă, respectiv asigurarea prânzului și cinei pentru participanți și experți, precum și organizarea pauzelor de cafea pe durata desfășurării activităților de formare; • Închirierea sălilor de curs adecvate desfășurării activităților de formare, dotate corespunzător în cadrul facilităților de cazare sau în locații echivalente; • Materiale promoționale și suporturi necesare desfășurării activităților, realizate conform cerințelor de identitate vizuală aplicabile Programului Sănătate 2021–2027: ● Ecuson personalizat ● Mapă A4 cu buzunar personalizată ● Bloc notes personalizat, cu respectarea identității vizuale Program Sănătate ● Pix plastic alb personalizat ● Certificat participare A4 carton cu respectarea identității vizuale Program Sănătate • Servicii de organizare și suport eveniment, incluzând activități de coordonare logistică, gestionare participanți, pregătire spații, asistență tehnică și suport administrativ pe durata desfășurării sesiunilor de formare.
Interne Kennung: 45410922026-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Asigurarea serviciilor de organizare a evenimentelor de formare pentru participanțí din regiunile Nord Est(NE), Sud-Est (SE), Nord-Vest(NV), Centru, Vest, Sud-Vest Oltenia, Sud Muntenia, București-Ilfov, constând în organizarea unui număr de 75 de sesiuni de formare, conform structurii orientative de mai jos: - Număr sesiuni de formare: 75; - Număr estimat de participanți: 1500 de persoane organizate în grupe de 20 de participanți, la care se adaugă 1 expert formare/ sesiune, rezultând un total estimat de 1575 de persoane pentru cele 75 de evenimente. - Durata: 3 zile de curs/ sesiune, respectiv 16 ore ( 6 ore ziua 1, 6 ore ziua 2, 4 ore ziua 3), 3 nopți cazare; Sesiunile de formare se vor organiza în următoarele centre regionale: Iași (25 sesiuni) Brașov (25 sesiuni) Constanța (18 sesiuni) București-Ilfov (7 sesiuni) • Servicii de cazare cu mic dejun inclus pentru participanți și experții implicați în desfășurarea sesiunilor de formare, aferente perioadei de 3 nopți/sesiune; • Servicii de masă, respectiv asigurarea prânzului și cinei pentru participanți și experți, precum și organizarea pauzelor de cafea pe durata desfășurării activităților de formare; • Închirierea sălilor de curs adecvate desfășurării activităților de formare, dotate corespunzător în cadrul facilităților de cazare sau în locații echivalente; • Materiale promoționale și suporturi necesare desfășurării activităților, realizate conform cerințelor de identitate vizuală aplicabile Programului Sănătate 2021–2027: ● Ecuson personalizat ● Mapă A4 cu buzunar personalizată ● Bloc notes personalizat, cu respectarea identității vizuale Program Sănătate ● Pix plastic alb personalizat ● Certificat participare A4 carton cu respectarea identității vizuale Program Sănătate • Servicii de organizare și suport eveniment, incluzând activități de coordonare logistică, gestionare participanți, pregătire spații, asistență tehnică și suport administrativ pe durata desfășurării sesiunilor de formare. Cantitati conform tabel caiet de sarcini.
Interne Kennung: 1