See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PREVOZ OSNOVNOŠOLSKIH OTROK V OBČINI DIVAČA ZA OBDOBJE 2026 - 2030
Beschreibung: Na podlagi ZJN-3, Občina Divača, 6215 Divača, vabi zainteresirane ponudnike, da predložijo svojo pisno ponudbo v skladu s to razpisno dokumentacijo in sodelujejo v postopku oddaje javnega naročila. Predmet javnega naročila je: »PREVOZ OSNOVNOŠOLSKIH OTROK V OBČINI DIVAČA ZA OBDOBJE 2026-2030«. Predmet naročila je okoljsko manj obremenjujoča storitev, zaradi česar se pri oddaji javnega naročila upoštevajo temeljne okoljske zahteve iz Uredbe o zelenem javnem naročanju (Uradni list RS, št. 51/17, 64/19, 121/21, 132/23 in 43/25). Delitev naročila na sklope: naročilo se oddaja po sklopih, sklopa sta 2. Ponudba se lahko odda za enega ali več sklopov. Skrbno preverite, da ste prejeli celotno razpisno dokumentacijo in da ste na ta način seznanjeni z vsemi zahtevami naročnika. Začetek izvajanja javnega naročila: 1. 9. 2026 Obdobje izvajanja javnega naročila: Naročilo se oddaja s sklenitvijo pogodbe. Čas trajanja pogodbe je do 31. 8. 2030
Interne Kennung: JN-77074
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: REDNI PREVOZI OSNOVNOŠOLSKIH OTROK
Interne Kennung: 527691
Los: LOT-0002
Titel: PREVOZI OSNOVNOŠOLSKIH OTROK S POSEBNIMI POTREBAMI
Interne Kennung: 527692