2. Verfahren
Verfahren
Titel: Umowa ramowa na dostawę produktów i usług Microsoft lub równoważnych, w podziale na 2 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na produktów i usług Microsoft lub równoważnych, w podziale na 2 części: Część 1: dostawa oprogramowania wraz z udzieleniem lub zapewnieniem udzielenia wszystkich typów licencji, sublicencji lub subskrypcji oprogramowania oraz dostawa innych produktów Microsoft lub oprogramowania i produktów równoważnych wyszczególnionych w Cenniku Producenta (zwane dalej „Produktami”), w ramach programów licencjonowania grupowego MEA lub równoważnego, na rzecz Resortu finansów. Część 2: 1) dostawa oprogramowania wraz z udzieleniem lub zapewnieniem udzielenia wszystkich typów licencji, sublicencji lub subskrypcji oprogramowania oraz dostawa innych produktów Microsoft lub oprogramowania równoważnego wyszczególnionych w Cenniku Producenta (zwane dalej „Produktami”), w ramach programów licencjonowania grupowego MPSA lub równoważnej na rzecz Resortu finansów; 2) świadczenie Usług wsparcia dla Produktów zawartych w Cenniku Producenta.
Vorherige Bekanntmachung: 718288-2025
Interne Kennung: PN/95/25/HSKU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: umowa ramowa na dostawę produktów i usług Microsoft lub równoważnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na produktów i usług Microsoft lub równoważnych, w podziale na 2 części: Część 1: dostawa oprogramowania wraz z udzieleniem lub zapewnieniem udzielenia wszystkich typów licencji, sublicencji lub subskrypcji oprogramowania oraz dostawa innych produktów Microsoft lub oprogramowania i produktów równoważnych wyszczególnionych w Cenniku Producenta (zwane dalej „Produktami”), w ramach programów licencjonowania grupowego MEA lub równoważnego, na rzecz Resortu finansów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.
Interne Kennung: PN/95/25/HSKU/Cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość przewidzenia na etapie Postępowań wykonawczych Opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: umowa ramowa na dostawę produktów i usług Microsoft lub równoważnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na produktów i usług Microsoft lub równoważnych, w podziale na 2 części: Część 2: 1) dostawa oprogramowania wraz z udzieleniem lub zapewnieniem udzielenia wszystkich typów licencji, sublicencji lub subskrypcji oprogramowania oraz dostawa innych produktów Microsoft lub oprogramowania równoważnego wyszczególnionych w Cenniku Producenta (zwane dalej „Produktami”), w ramach programów licencjonowania grupowego MPSA lub równoważnej na rzecz Resortu finansów; 2) świadczenie Usług wsparcia dla Produktów zawartych w Cenniku Producenta. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.
Interne Kennung: PN/95/25/HSKU/Cz. 2