576340-2026 - Ergebnis
Rumänien – Bewachungsdienste – Acord cadru Servicii de paza si monitorizare pentru Directia Regionala Vamala Galati
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru Servicii de paza si monitorizare pentru Directia Regionala Vamala Galati
Beschreibung: Obiectul acestei achiziții îl reprezintă achiziționarea serviciilor de pază, astfel: Locațiile aferente serviciilor de pază: 1. Sediul Biroului Vamal de Frontieră Brăila, str. Vadul Ghecetului nr. 6, jud. Brăila: - 1 post permanent , 7 zile pe săptămână, cu program de 24 ore/zi, 2. Sediul Biroului Vamal de Interior Buzău, DN2, Km. 114+165 stânga, jud. Buzău: - 1 post permanent , 7 zile pe săptămână, cu program de 24 ore/zi, 3. Sediul Direcția Regională Vamală Galați, str. Portului nr. 163, jud. Galați: - 1 post permanent , 7 zile pe săptămână, cu program de 24 ore/zi, 4. Sediul Biroului Vamal de Frontieră Tulcea, str. Ing. Dumitru Ivanov nr. 2, jud. Tulcea: - 1 post permanent , 7 zile pe săptămână, cu program de 24 ore/zi, 5. sediul Biroul Vamal de Interior Vrancea, Focșani, str. Cuza Vodă nr. 56, jud. Vrancea: - 1 post permanent , 7 zile pe săptămână, cu program de 24 ore/zi, Locațiile aferente serviciilor de monitorizare a sistemelor de alarmare și intervenție: 1) Servicii de monitorizare și intervenție pentru Biroului Vamal de Frontieră Brăila, str. Vadul Ghecetului nr. 6, jud. Brăila 2) Servicii de monitorizare și intervenție pentru Biroul Vamal de Interior Buzău, DN2, Km. 114+165 stânga, jud. Buzău
Interne Kennung: 25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de paza si monitorizare pentru Regiunea Braila
Beschreibung: conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de paza si monitorizare pentru regiunea Buzau
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de paza pentru regiunea GALATI
Beschreibung: Conform caiet de Sarcini
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Servicii de paza pentru Regiunea Tulcea
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Servicii de paza pentru Regiunea Vrancea
Interne Kennung: 5