576341-2026 - Wettbewerb
Polen – Magnetplattenspeicher – Dostawa półek dyskowych do posiadanych macierzy wraz z pracami wdrożeniowymi i wsparciem technicznym dla Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa półek dyskowych do posiadanych macierzy wraz z pracami wdrożeniowymi i wsparciem technicznym dla Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa półek dyskowych do posiadanych macierzy wraz z pracami wdrożeniowymi i wsparciem technicznym dla Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA – z wyodrębnieniem zamówienia podstawowego i opcjonalnego. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, oraz Wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje prawo opcji. Szczegółowy opis zastosowania prawa opcji zawierają Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, oraz Wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający oświadcza, iż będąc administratorem danych oraz mając na względzie przepisy ustawy z dnia 10.5.2018 r. o ochronie danych osobowych (dalej RODO) wdrożył środki bezpieczeństwa adekwatne do zidentyfikowanych przez siebie ryzyk oraz dające rękojmie należytego zabezpieczenia danych osobowych przekazywanych w ramach postępowania. Szczegółowa klauzula informacyjna z art. 13 RODO zawarta jest w SWZ.
Interne KennungZER-­ZP-­8/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensSkrócenie terminu składania ofert następuje na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w dniu 14.07.2026 r. i opublikowano je w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej „S” pod numerem 487966-2026.
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: 1.1. produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 1.2. produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 2. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą pod rygorem nieważności w formie elektronicznej przedmiotowego środka dowodowego na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w pkt. 1: 2.1. Oświadczenie wykonawcy dotyczące elementów ICT objętych ofertą – zgodnie ze wzorem określonym w Załączniku nr 9 do SWZ. 3. Wykonawca składa przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą. 4. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. 5. Jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 6. W przypadku niezłożenia wymaganych przedmiotowych środków dowodowych lub złożenia niekompletnych lub błędnych przedmiotowych środków dowodowych w odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego, o którym mowa w pkt 4, oferta Wykonawcy podlegać będzie odrzuceniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233130 Magnetplattenspeicher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa półek dyskowych do posiadanych macierzy wraz z pracami wdrożeniowymi i wsparciem technicznym dla Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA – z wyodrębnieniem zamówienia podstawowego i opcjonalnego. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, oraz Wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje prawo opcji. Szczegółowy opis zastosowania prawa opcji zawierają Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, oraz Wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungDostawa półek dyskowych do posiadanych macierzy wraz z pracami wdrożeniowymi i wsparciem technicznym dla Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA
Optionen
Beschreibung der OptionenWykonawca podłączy dostarczone półki dyskowe z dyskami oraz dyski a także przygotuje harmonogram prac i przeprowadzi prace wdrożeniowe z wykonaniem dokumentacji powdrożeniowej oraz przeprowadzeniem instruktażu wstępnego w terminie do 10.12.2026 r. W przypadku uruchomienia przez Zamawiającego zamówienia opcjonalnego, Wykonawca zapewni wsparcie techniczne dla Systemu pamięci masowej od daty protokolarnego odbioru dostarczonych i wdrożonych półek dyskowych i dysków do dnia 09.10.2028 r.