See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Okvirni sporazum za dobavo električne energije za potrebe Zavoda za gradbeništvo Slovenije
Beschreibung: Okvirni sporazum za dobavo električne energije za potrebe Zavoda za gradbeništvo Slovenije za obdobje 48 mesecev
Interne Kennung: ZAG-2/2026-OS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dobava električne energije za Dimičevo ulico 12
Beschreibung: Dobava električne energije za Dimičevo ulico 12 za 48 mesecev
Interne Kennung: 527817
Los: LOT-0002
Titel: Dobava električne energije za Požarni laboratorij
Beschreibung: Dobava električne energije za Požarni laboratorij za obdobje 48 mesecev
Interne Kennung: 527818