576383-2025 - Wettbewerb
Polen – Erdgas – Zakup i kompleksową dostawę i dystrybucję paliwa gazowego w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i kompleksową dostawę i dystrybucję paliwa gazowego w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa - obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji - gazu ziemnego wysokometanowego o łącznym szacunkowym wolumenie 10 839 786 kWh z realizacją dostaw gazu przez 12 miesięcy od 01 stycznia 2026 roku do 31 grudnia 2026 roku do obiektów w wykazie punktów poboru gazu - Załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduję się w SWZ.
Interne KennungRZ/CE/124/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZe względu na ograniczoną ilość znaków szczegółowe informacje zawarte są w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa - obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji - gazu ziemnego wysokometanowego o łącznym szacunkowym wolumenie 10 839 786 kWh z realizacją dostaw gazu przez 12 miesięcy od 01 stycznia 2026 roku do 31 grudnia 2026 roku do obiektów w wykazie punktów poboru gazu - Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungRZ/CE/124/2025 zakup i dostawa gazu