See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi eksperckiej w zakresie edukacji włączającej
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie edukacji włączającej. . 2) Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia; b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. . 3) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie: a) Część A: 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c (województwo kujawsko-pomorskie). b) Część B: 180 godzin, średnio 5 godzin/m-c (województwo lubelskie), c) Część C: 180 godzin, średnio 5 godzin/m-c (województwo lubuskie), d) Część D: 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c (województwo łódzkie), e) Część E: 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c (województwo małopolskie), f) Część F: 180 godzin, średnio 5 godzin/m-c (województwo opolskie), g) Część G: 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c (województwo pomorskie), h) Część H: 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c (województwo śląskie), i) Część I: 180 godzin, średnio 5 godzin/m-c (województwo świętokrzyskie), j) Część J: 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c (województwo warmińsko mazurskie), k) Część K: 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c (województwo wielkopolskie), l) Część L: 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c (województwo zachodniopomorskie), . 3)W ramach świadczonej usługi Wykonawca powinien: a)zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 12 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą; b)opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów; c)na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania; d)uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. . 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ; . 5) Zamawiający nie przewiduje możliwości składania ofert wariantowych. 6) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień na usługi podobne w rozumieniu przepisu art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. . 7) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. . 8)Adres świadczenia usługi: nie dotyczy (spotkania on-line), . 9)Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym przeprowadzono działania eksperckie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. . 10)Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. . 11) Zamawiający nie przewiduje dodatkowych wymagań związanych z realizacją zamówienia dotyczących aspektów społecznych, gospodarczych, środowiskowych, związanych z innowacyjnością, zatrudnieniem lub zachowaniem poufnego charakteru informacji przekazanych wykonawcy w toku realizacji zamówienia; . 12) Zamawiający nie przewiduje klauzuli zastrzeżonej w rozumieniu art. 94 ustawy Pzp; . 13)Z uwagi na rodzaj zamówienia, Zamawiający nie przewiduje obowiązku zatrudnienia na umowę o pracę, o którym mowa w art. 95 ustawy Pzp. . 14) Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań dotyczących zamówień na usługi przez poszczególnych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w rozumieniu art. 60 ustawy Pzp, ani związanych z udziałem podmiotów udostępniających zasoby w rozumieniu art. 121 ustawy Pzp. . 15) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia; Wykonawca powinien wskazać w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podać (o ile są mu znane) nazwy (firmy) tych podwykonawców. . 16) Opis kryteriów oceny ofert z podaniem wag kryteriów i sposobu oceny ofert został szczegółowo opisany w rozdz. XIII SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 334611-2025
Interne Kennung: DZP.382.5.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Komunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nazwie eZamawiający (zwanej dalej także: „platformą” lub „platformą zakupową”) pod adresem: https://us.ezamawiajacy.pl/
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: część A: świadczenie usługi eksperckiej w województwie kujawsko-pomorskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia, w zakresie części A, jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie edukacji włączającej w województwie kujawsko-pomorskim. . 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie godzin: 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c (województwo kujawsko-pomorskie). . 3) W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 12 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą; b) opracować możliwe zagadnienia i tematy; c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania; d)uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany . 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. . 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; . 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. A
Los: LOT-0005
Titel: część B: świadczenie usługi eksperckiej w województwie lubelskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia, w zakresie części B, jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie edukacji włączającej w województwie lubelskim. . 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie godzin: 180 godzin, średnio 5 godzin/m-c (województwo lubelskie). . 3) W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 12 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą; b) opracować możliwe zagadnienia i tematy; c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania; d)uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany . 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. . 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; . 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. B
Los: LOT-0006
Titel: część C: świadczenie usługi eksperckiej w województwie lubuskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia, w zakresie części C, jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie edukacji włączającej w województwie lubuskim. . 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie godzin: 180 godzin, średnio 5 godzin/m-c . . 3) W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 12 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą; b) opracować możliwe zagadnienia i tematy; c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania; d)uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany . 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. . 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; . 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. C
Los: LOT-0007
Titel: część D: świadczenie usługi eksperckiej w województwie łódzkim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia, w zakresie części D, jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie edukacji włączającej w województwie łódzkim. . 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie godzin: 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c ; . 3) W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 12 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą; b) opracować możliwe zagadnienia i tematy; c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania; d)uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany . 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. . 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; . 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. D
Los: LOT-0008
Titel: część E: świadczenie usługi eksperckiej w województwie małopolskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia, w zakresie części E, jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie edukacji włączającej w województwie małopolskim. . 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie godzin: 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c . 3) W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 12 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą; b) opracować możliwe zagadnienia i tematy; c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania; d)uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany . 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. . 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; . 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. E
Los: LOT-0009
Titel: część F: świadczenie usługi eksperckiej w województwie opolskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia, w zakresie części F, jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie edukacji włączającej w województwie opolskim. . 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie godzin: 180 godzin, średnio 5 godzin/m-c . . 3) W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 12 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą; b) opracować możliwe zagadnienia i tematy; c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania; d)uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany . 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. . 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; . 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. F
Los: LOT-0010
Titel: część G: świadczenie usługi eksperckiej w województwie pomorskie
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia, w zakresie części G, jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie edukacji włączającej w województwie pomorskim. . 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie godzin: 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c; . 3) W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 12 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą; b) opracować możliwe zagadnienia i tematy; c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania; d)uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany . 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. . 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; . 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. G
Los: LOT-0011
Titel: część H: świadczenie usługi eksperckiej w województwie śląskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia, w zakresie części H, jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie edukacji włączającej w województwie śląskim. . 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie godzin: 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c. . 3) W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 12 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą; b) opracować możliwe zagadnienia i tematy; c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania; d)uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany . 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. . 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; . 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. H
Los: LOT-0012
Titel: część I: świadczenie usługi eksperckiej w województwie świętokrzyskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia, w zakresie części I, jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie edukacji włączającej w województwie świętokrzyskim. . 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie godzin: 180 godzin, średnio 5 godzin/m-c. . 3) W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 12 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą; b) opracować możliwe zagadnienia i tematy; c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania; d)uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany . 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. . 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; . 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. I
Los: LOT-0013
Titel: część J: świadczenie usługi eksperckiej w województwie warmińsko mazurskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia, w zakresie części J, jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie edukacji włączającej w województwie warmińsko mazurskim. . 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie godzin: 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c. . 3) W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 12 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą; b) opracować możliwe zagadnienia i tematy; c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania; d)uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany . 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. . 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; . 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. J
Los: LOT-0014
Titel: część K: świadczenie usługi eksperckiej w województwie wielkopolskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia, w zakresie części K, jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie edukacji włączającej w województwie wielkopolskim. . 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie godzin: 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c. . 3) W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 12 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą; b) opracować możliwe zagadnienia i tematy; c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania; d)uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany . 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. . 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; . 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. K
Los: LOT-0015
Titel: część L: świadczenie usługi eksperckiej w województwie zachodniopomorskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia, w zakresie części L, jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie edukacji włączającej w województwie zachodniopomorskim. . 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie godzin: 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c. . 3) W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 12 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą; b) opracować możliwe zagadnienia i tematy; c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania; d)uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany . 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. . 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; . 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. L