See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla jednostek organizacyjnych powiatu płockiego w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla jednostek organizacyjnych powiatu płockiego w 2026 roku”, w tym: Część 1. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej im. Bł. Abp. A. J. Nowowiejskiego w Brwilnie w 2026 roku, Część 2. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Goślicach w 2026 roku, Część 3. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie w 2026 roku, Część 4. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej „Nad Jarem” w Nowym Miszewie w 2026 roku, Część 5. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej im. Jacka Kuronia w Wyszogrodzie w 2026 roku, Część 6. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie w 2026 roku, Część 7. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku w 2026 roku, Część 8. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie w 2026 roku.
Interne Kennung: CUW.DZP.262.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej im. Bł. Abp. A. J. Nowowiejskiego w Brwilnie w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej im. Bł. Abp. A. J. Nowowiejskiego w Brwilnie w 2026 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 1.
Interne Kennung: Część 1 DZP.262.14.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Goślicach w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Goślicach w 2026 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 2.
Interne Kennung: Część 2 DZP.262.14.2025
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie w 2026 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 3.
Interne Kennung: Część 3 DZP.262.14.2025
Los: LOT-0004
Titel: Część 4. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej „Nad Jarem” w Nowym Miszewie w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej „Nad Jarem” w Nowym Miszewie w 2026 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 4.
Interne Kennung: Część 4 DZP.262.14.2025
Los: LOT-0005
Titel: Część 5. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej im. Jacka Kuronia w Wyszogrodzie w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej im. Jacka Kuronia w Wyszogrodzie w 2026 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 5.
Interne Kennung: Część 5 DZP.262.14.2025
Los: LOT-0006
Titel: Część 6. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie w 2026 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 6.
Interne Kennung: Część 6 DZP.262.14.2025
Los: LOT-0007
Titel: Część 7. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku w 2026 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 7.
Interne Kennung: Część 7 DZP.262.14.2025
Los: LOT-0008
Titel: Część 8. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie w 2026 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 8.
Interne Kennung: Część 8 DZP.262.14.2025