2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering WVS
Beschreibung: Brandverzekering WVS Ingaande op 01-01-2026 tot 01-01-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Brandverzekering WVS
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ingaande op 01-01-2026 tot 01-01-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.