576433-2026 - Ergebnis
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Sukcesywna dostawa medycznego sprzętu jednorazowego użytku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa medycznego sprzętu jednorazowego użytku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa medycznego sprzętu jednorazowego użytku w ramach 6 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung429721-2026
Interne KennungDZP.271.21.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
Interne KennungPakiet nr 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Prawo opcji: 1.1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zamawianych dostaw w okresie realizacji umowy, w zależności od jego rzeczywistych potrzeb (zmniejszenia lub zwiększenia ilości pacjentów), przy czym: 1.1.1. wzrost zapotrzebowania nie będzie większy niż 30% wielkości zamówienia wycenionego przez Wykonawcę w formularzu cenowym, zarówno w zakresie poszczególnego asortymentu, jak i całego wolumenu zamówienia w danym zamówieniu, 1.1.2. zmniejszenie zapotrzebowania do 70% zamówienia wycenionego przez Wykonawcę w formularzu cenowym, zarówno w zakresie poszczególnego asortymentu, jak i całego wolumenu zamówienia w danym zamówieniu. 1.1.3. W zakresie prawa opcji, o którym mowa w ust. 4.1. powyżej, przy rozliczeniu wynagrodzenia Wykonawcy obowiązują ceny jednostkowe zaoferowane przez Wykonawcę w jego formularzu cenowym. 1.2. Strony wspólnie oświadczają i uzgadniają, że: 1.2.1. Zamawiającemu przysługuje prawo do korzystania z prawa opcji wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wartości zamówienia. 1.2.2. Zamawiającemu przysługuje prawo do korzystania z prawa opcji w całości lub z części, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia. 1.2.3. O skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający powiadomi wykonawcę z co najmniej 2 dniowym wyprzedzeniem poprzez złożenie oświadczenia o wykonaniu opcji na adres mailowy Wykonawcy. 1.2.4. Powyższe uprawnienie Zamawiającego nie stanowi zmiany umowy na podstawie art. 454 ust. 1 Pzp.
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
Interne KennungPakiet nr 6