See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Zamawiający nie wymaga realizacji zamówienia przez zakłady pracy chronionej, spółdzielnie socjalne, czy innych wykonawców objętych dyspozycją przepisu art. 94 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm), dalej zwanej ustawą Pzp. 4. Zamawiający, nie wymaga zatrudnienia osób na podstawie stosunku pracy w trakcie realizacji zamówienia (dostawa). 5. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 6. Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 7. Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. ustawy, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia – w każdej części zamówienia – przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. 8. Termin związania ofertą do 13/12/2025 r. 9. Zgłoszenie o którym mowa w pkt 5.1.12 (Warunki udzielenia zamówienia; Warunki zgłoszenia: Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane) dotyczy rejestracji podmiotu na portalu na którym prowadzone jest postępowanie. 10. Zamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu, w zakresie określonym w art. 57 pkt 2 ustawy Pzp. 11. Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W niniejszym postępowaniu komunikacja odbywa się przy użyciu platformy oraz poczty elektronicznej. Szczegóły https://msor.ezamawiajacy.pl dotyczące sposobu porozumiewania się Zamawiającego i Wykonawców zostały określone w SWZ. 2. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://msor.ezamawiajacy.pl/pn/MSOR/demand/225315/notice/public/details 3. Wykaz wszystkich oświadczeń i dokumentów wymaganych w niniejszym zamówieniu oraz formy i zasady ich składania szczegółowo opisane zostały w SWZ. 4. W SWZ znajdują się również informacje na temat zasad składania dokumentów przez: podmioty wspólnie ubiegające się o udzielenie zamówienia oraz Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (RP). 5. Dokładny termin związania oferta został wskazany w pkt 21 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1/ PAKIET 1 - RĘKAWICE CHIRURGICZNE I JEDNORAZOWA ODZIEŻ OCHRONNA
Beschreibung: Część 1/ PAKIET 1 - RĘKAWICE CHIRURGICZNE I JEDNORAZOWA ODZIEŻ OCHRONNA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2/ PAKIET 2 - OBŁOŻENIA POLA OPERACYJNEGO JEDNORAZOWE
Beschreibung: Część 2/ PAKIET 2 - OBŁOŻENIA POLA OPERACYJNEGO JEDNORAZOWE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3/ PAKIET 3 - JEDNORAZOWA STERYLNA SZCZOTKA DO CHIRURGICZNEGO MYCIA RĄK
Beschreibung: Część 3/ PAKIET 3 - JEDNORAZOWA STERYLNA SZCZOTKA DO CHIRURGICZNEGO MYCIA RĄK. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4/ PAKIET 4 - JEDNORAZOWE WYROBY MEDYCZNE - ELEKTRODY
Beschreibung: Część 4/ PAKIET 4 - JEDNORAZOWE WYROBY MEDYCZNE - ELEKTRODY. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5/ PAKIET 5 - WIELORAZOWE WYROBY MEDYCZNE - ELEKTRODY
Beschreibung: Część 5/ PAKIET 5 - WIELORAZOWE WYROBY MEDYCZNE - ELEKTRODY. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6/ PAKIET 6 - EKSPLOATACYJNE WYROBY MEDYCZNE DO APARATÓW DO ELEKTROKOAGULACJI
Beschreibung: Część 6/ PAKIET 6 - EKSPLOATACYJNE WYROBY MEDYCZNE DO APARATÓW DO ELEKTROKOAGULACJI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7/ PAKIET 7 - WSKAŹNIKI DO STERYLIZACJI
Beschreibung: Część 7/ PAKIET 7 - WSKAŹNIKI DO STERYLIZACJI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8/ PAKIET 8 - MATERIAŁY DO STERYLIZACJI
Beschreibung: Część 8/ PAKIET 8 - MATERIAŁY DO STERYLIZACJI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9/ PAKIET 9 - MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE I OCHRONNE DO STERYLIZACJI
Beschreibung: Część 9/ PAKIET 9 - MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE I OCHRONNE DO STERYLIZACJI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10/ PAKIET 10 - DRENY, KANIULE DO ODSYSANIA, STAPLERY SKÓRNE
Beschreibung: Część 10/ PAKIET 10 - DRENY, KANIULE DO ODSYSANIA, STAPLERY SKÓRNE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11/ PAKIET 11 - ZESTAWY DO DRENAŻU RAN
Beschreibung: Część 11/ PAKIET 11 - ZESTAWY DO DRENAŻU RAN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12/ PAKIET 12 - FOLIE CHIRURGICZNE
Beschreibung: Część 12/ PAKIET 12 - FOLIE CHIRURGICZNE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13/ PAKIET 13 - ZESTAWY DO AUTOTRANSFUZJI
Beschreibung: Część 13/ PAKIET 13 - ZESTAWY DO AUTOTRANSFUZJI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14/ PAKIET 14 - OSTRZA DO PIŁ
Beschreibung: Część 14/ PAKIET 14 - OSTRZA DO PIŁ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15/ PAKIET 15 - OSTRZA DO PIŁ
Beschreibung: Część 15/ PAKIET 15 - OSTRZA DO PIŁ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16/ PAKIET 16 - OSTRZA DO PIŁ
Beschreibung: Część 16/ PAKIET 16 - OSTRZA DO PIŁ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17/ PAKIET 17 - KLEJE TKANKOWE
Beschreibung: Część 17/ PAKIET 17 - KLEJE TKANKOWE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18/ PAKIET 18 - STERYLIZACJA PLAZMOWA MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE
Beschreibung: Część 18/ PAKIET 18 - STERYLIZACJA PLAZMOWA MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19/ PAKIET 19 - OSTRZA DO WIERTARKI SZYBKOOBROTOWEJ
Beschreibung: Część 19/ PAKIET 19 - OSTRZA DO WIERTARKI SZYBKOOBROTOWEJ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20/ PAKIET 20 - JEDNORAZOWE NARZĘDZIA I TUPFERY
Beschreibung: Część 20/ PAKIET 20 - JEDNORAZOWE NARZĘDZIA I TUPFERY. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21/ PAKIET 21 - POJEMNIKI NA ODPADY MEDYCZNE
Beschreibung: Część 21/ PAKIET 21 - POJEMNIKI NA ODPADY MEDYCZNE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22/ PAKIET 22 - ARTYKUŁY TYPU KIELISZKI DO LEKÓW, ŻEL I PAPIER DO EKG, USG ITP.
Beschreibung: Część 22/ PAKIET 22 - ARTYKUŁY TYPU KIELISZKI DO LEKÓW, ŻEL I PAPIER DO EKG, USG ITP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23/ PAKIET 23 - JEDNORAZOWE WYROBY MEDYCZNE (PRZEŚCIERADŁA)
Beschreibung: Część 23/ PAKIET 23 - JEDNORAZOWE WYROBY MEDYCZNE (PRZEŚCIERADŁA). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24/ PAKIET 24 - PŁYN DO PŁUKANIA RAN
Beschreibung: Część 24/ PAKIET 24 - PŁYN DO PŁUKANIA RAN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25/ PAKIET 25 - INNE WYROBY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Beschreibung: Część 25/ PAKIET 25 - INNE WYROBY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26/ PAKIET 26 - TESTY PASKOWE DO POMIARU GLUKOZY
Beschreibung: Część 26/ PAKIET 26 - TESTY PASKOWE DO POMIARU GLUKOZY. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27/ PAKIET 27 - OBSŁUGA LINII NACZYNIOWEJ
Beschreibung: Część 27/ PAKIET 27 - OBSŁUGA LINII NACZYNIOWEJ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28/ PAKIET 28 - IGŁY DO POBIERANIA LEKÓW
Beschreibung: Część 28/ PAKIET 28 - IGŁY DO POBIERANIA LEKÓW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29/ PAKIET 29 - KOŁDRY JEDNORAZOWE
Beschreibung: Część 29/ PAKIET 29 - KOŁDRY JEDNORAZOWE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30/ PAKIET 30 - JEDNORAZOWA POŚCIEL SZPITALNA
Beschreibung: Część 30/ PAKIET 30 - JEDNORAZOWA POŚCIEL SZPITALNA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 30
Los: LOT-0031
Titel: Część 31/ PAKIET 31 - POŃCZOCHY PRZECIWZAKRZEPOWE
Beschreibung: Część 31/ PAKIET 31 - POŃCZOCHY PRZECIWZAKRZEPOWE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 31
Los: LOT-0032
Titel: Część 32/ PAKIET 32 - SPECJALISTYCZNE WYROBY MEDYCZNE ANESTEZJOLOGICZNE
Beschreibung: Część 32/ PAKIET 32 - SPECJALISTYCZNE WYROBY MEDYCZNE ANESTEZJOLOGICZNE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 32
Los: LOT-0033
Titel: Część 33/ PAKIET 33 - CEWNIKI, SPRZĘT DO TLENOTERAPII ITP.
Beschreibung: Część 33/ PAKIET 33 - CEWNIKI, SPRZĘT DO TLENOTERAPII ITP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 33
Los: LOT-0034
Titel: Część 34/ PAKIET 34 - SPECJALISTYCZNE WYROBY MEDYCZNE ANESTEZJOLOGICZNE
Beschreibung: Część 34/ PAKIET 34 - SPECJALISTYCZNE WYROBY MEDYCZNE ANESTEZJOLOGICZNE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 34
Los: LOT-0035
Titel: Część 35/ PAKIET 35 - OPATRUNKI HEMOSTATYCZNE I INNE
Beschreibung: Część 35/ PAKIET 35 - OPATRUNKI HEMOSTATYCZNE I INNE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 35
Los: LOT-0036
Titel: Część 36/ PAKIET 36 - EKSPLOATACJA DO APARATU DO ZNIECZULENIA FABIUS
Beschreibung: Część 36/ PAKIET 36 - EKSPLOATACJA DO APARATU DO ZNIECZULENIA FABIUS. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 36
Los: LOT-0037
Titel: Część 37/ PAKIET 37 - JEDNORAZOWE KOŁDRY GRZEWCZE WIELODOSTĘPOWE NA PACJENTA DO APARATU TYPU BAIR HUGGER
Beschreibung: Część 37/ PAKIET 37 - JEDNORAZOWE KOŁDRY GRZEWCZE WIELODOSTĘPOWE NA PACJENTA DO APARATU TYPU BAIR HUGGER. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 37
Los: LOT-0038
Titel: Część 38/ PAKIET 38 - SPRZĘT ZUŻYWALNY I JEDNORAZOWY DO APARATÓW PARAMETRÓW KRYTYCZNYCH
Beschreibung: Część 38/ PAKIET 38 - SPRZĘT ZUŻYWALNY I JEDNORAZOWY DO APARATÓW PARAMETRÓW KRYTYCZNYCH. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 38
Los: LOT-0039
Titel: Część 39/ PAKIET 39 - PIRATORY TRANSPORTOWE - WYPOSAŻENIE JEDNORAZOWE
Beschreibung: Część 39/ PAKIET 39 - PIRATORY TRANSPORTOWE - WYPOSAŻENIE JEDNORAZOWE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 39
Los: LOT-0040
Titel: Część 40/ PAKIET 40 - JEDNORAZOWE MATERIAŁY ANESTEZJOLOGICZNE I MANKIETY DO PUP
Beschreibung: Część 40/ PAKIET 40 - JEDNORAZOWE MATERIAŁY ANESTEZJOLOGICZNE I MANKIETY DO PUP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 40
Los: LOT-0041
Titel: Część 41/ PAKIET 41 - JEDNORAZOWY SPRZĘT ANESTEZJOLOGICZNY
Beschreibung: Część 41/ PAKIET 41 - JEDNORAZOWY SPRZĘT ANESTEZJOLOGICZNY. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 41
Los: LOT-0042
Titel: Część 42/ PAKIET 42 - SPRZĘT ZUŻYWALNY I JEDNORAZOWY DO RESPIRATORÓW STACJONARNYCH KOMPATYBILNE GE TYP APARATU R 860
Beschreibung: Część 42/ PAKIET 42 - SPRZĘT ZUŻYWALNY I JEDNORAZOWY DO RESPIRATORÓW STACJONARNYCH KOMPATYBILNE GE TYP APARATU R 860. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 42
Los: LOT-0043
Titel: Część 43/ PAKIET 43 - IGŁY DO AKUPUNKTURY
Beschreibung: Część 43/ PAKIET 43 - IGŁY DO AKUPUNKTURY. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 43
Los: LOT-0044
Titel: Część 44/ PAKIET 44 - IGŁY DO TERMOLEZJI
Beschreibung: Część 44/ PAKIET 44 - IGŁY DO TERMOLEZJI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 44
Los: LOT-0045
Titel: Część 45/ PAKIET 45 - ELEKTORODY DO TERMOLEZJI
Beschreibung: Część 45/ PAKIET 45 - ELEKTORODY DO TERMOLEZJI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 45
Los: LOT-0046
Titel: Część 46/ PAKIET 46 - RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE NITRYLOWE
Beschreibung: Część 46/ PAKIET 46 - RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE NITRYLOWE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 46
Los: LOT-0047
Titel: Część 47/ PAKIET 47 - RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE DO PROCEDUR WYSOKIEGO RYZYKA
Beschreibung: Część 47/ PAKIET 47 - RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE DO PROCEDUR WYSOKIEGO RYZYKA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 47
Los: LOT-0048
Titel: Część 48/ PAKIET 48 - OPATRUNKI
Beschreibung: Część 48/ PAKIET 48 - OPATRUNKI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 48
Los: LOT-0049
Titel: Część 49/ PAKIET 49 - JEDNORAZOWE WYROBY MEDYCZNE
Beschreibung: Część 49/ PAKIET 49 - JEDNORAZOWE WYROBY MEDYCZNE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 49
Los: LOT-0050
Titel: Część 50/ PAKIET 50 - OPATRUNKI
Beschreibung: Część 50/ PAKIET 50 - OPATRUNKI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 50
Los: LOT-0051
Titel: Część 51/ PAKIET 51 - DEZYNFEKCJA
Beschreibung: Część 51/ PAKIET 51 - DEZYNFEKCJA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 51
Los: LOT-0052
Titel: Część 52/ PAKIET 52 - MATERIAŁY OPATRUNKOWE
Beschreibung: Część 52/ PAKIET 52 - MATERIAŁY OPATRUNKOWE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 52
Los: LOT-0053
Titel: Część 53/ PAKIET 53 - GAZIKI DO DEZYNFEKCJI
Beschreibung: Część 53/ PAKIET 53 - GAZIKI DO DEZYNFEKCJI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 53
Los: LOT-0054
Titel: Część 54/ PAKIET 54 - MATERIAŁY OPATRUNKOWE
Beschreibung: Część 54/ PAKIET 54 - MATERIAŁY OPATRUNKOWE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 54
Los: LOT-0055
Titel: Część 55/ PAKIET 55 - DEZYNFEKCJA
Beschreibung: Część 55/ PAKIET 55 - DEZYNFEKCJA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 55
Los: LOT-0056
Titel: Część 56/ PAKIET 56 - DEZYNFEKCJA
Beschreibung: Część 56/ PAKIET 56 - DEZYNFEKCJA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 56
Los: LOT-0057
Titel: Część 57/ PAKIET 57 - DEZYNFEKCJA
Beschreibung: Część 57/ PAKIET 57 - DEZYNFEKCJA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 57
Los: LOT-0058
Titel: Część 58/ PAKIET 58 - DEZYNFEKCJA
Beschreibung: Część 58/ PAKIET 58 - DEZYNFEKCJA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.7.2025 część 58