2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne (Dz. U. z 2024 r. poz. 266 tj.) zwanej dalej „ustawą – Prawo energetyczne”, na potrzeby obiektów Gdańskich Wodociągów Sp. z o.o. wymienionych w załącznikach nr 1, 2, 3, 4 do umowy, w ilości ok. 47 560 MWh/rok.
Interne Kennung: ZP – SAP/2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001