See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy oleju napędowego do Zakładowych magazynów paliw PGE Energetyka Kolejowa S.A.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy oleju napędowego do Zakładowych magazynów paliw PGE Energetyka Kolejowa S.A. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy oleju napędowego wraz z rozładunkiem do 61 stacji paliw zlokalizowanych na terenie Polski, o łącznej ilości 7 560 m³.
Vorherige Bekanntmachung: 344762-2025
Interne Kennung: POST/HZ/EK/HZL/00136/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001