576456-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – "Udzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 7.700.000,00 z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań oraz sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w 2025 roku"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Udzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 7.700.000,00 z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań oraz sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w 2025 roku"
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 7.700.000,00 zł (słownie: siedem milionów siedemset tysięcy 00/100 złotych) z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań oraz sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w 2025 roku, który związany jest z realizacją zadań majątkowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 do SWZ.
Interne KennungRF.271.1.26.2025.FZ1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
TitelUdzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 7.700.000,00 z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań oraz sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w 2025 roku