576482-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Computerausrüstungen – Dostawa fabrycznie nowego sprzętu TIK (wraz z jego instalacją/montażem) do szkół podstawowych gminy Wrocław i gminy Kobierzyce - w podziale na 2 zadania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowego sprzętu TIK (wraz z jego instalacją/montażem) do szkół podstawowych gminy Wrocław i gminy Kobierzyce - w podziale na 2 zadania
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu TIK (wraz z jego instalacją/montażem) do 7 szkół podstawowych gminy Wrocław - w podziale na 2 zadania: 1) Zadanie 1 - dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego wraz z jego instalacją, tj.: a) serwer usług terminalowych – 14 sztuk b) licencja: system serwerowy – 14 sztuk c) licencja: licencje dostępowe – 182 sztuki d) licencja: pakiet biurowy + zarządzania – 182 sztuki e) monitor dla ucznia – 46 sztuk f) terminal dla ucznia – 24 sztuki g) monitor dla ucznia – 8 sztuk h) terminal dla nauczyciela – 8 sztuk i) klawiatura + mysz – 150 sztuk 2) Zadanie 2 – dostawa fabrycznie nowych monitorów interaktywnych (8 sztuk) wraz z ich montażem (na stojaku).
Interne Kennung19/PN/J/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 30231100 Computerterminals, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 30231300 Bildschirme, 30231320 Tastbildschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego wraz z jego instalacją
Beschreibung1. W ramach przedmiotowego Zadania, Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy fabrycznie nowego sprzętu komputerowego wraz z jego instalacją, tj.: j) serwer usług terminalowych – 14 sztuk k) licencja: system serwerowy – 14 sztuk l) licencja: licencje dostępowe – 182 sztuki m) licencja: pakiet biurowy + zarządzania – 182 sztuki n) monitor dla ucznia – 46 sztuk o) terminal dla ucznia – 24 sztuki p) monitor dla nauczyciela – 8 sztuk q) terminal dla nauczyciela – 8 sztuk r) klawiatura + mysz – 150 sztuk do wybranych szkół gminy Wrocław (szkoły oraz ilości jakie należy dostarczyć do każdej z nich zostały wskazane w ust. 5 swz). 2. Zakres prac w ramach instalacji pracowni terminalowej obejmuje wykonanie następujących czynności: 1) konfiguracja serwerów: a) za pomocą kontrolera sprzętowego utworzony logiczny volumen w trybie RAID 1 b) zainstalowane i aktywowane oprogramowanie systemu operacyjnego z wymaganymi sterownikami c) utworzona jedna partycja 100% pojemności d) skonfigurowane karty sieciowe w trybie failover z przypisanym stałym adresem IP oraz wyłączona opcję wyłączania przez system operacyjny kart w celu oszczędzania energii e) uruchomiony menedżer licencjonowania usług pulpitu zdalnego (serwer licencji) oraz zainstalowana odpowiednia ilość licencji f) zainstalowana drukarka posiadana przez Zamawiającego, pracująca na porcie TCP/IP wraz z funkcją skanowania do udostępnionego przez sieć na każdym serwerze folderu „skaner” g) utworzone konta użytkowników lokalnych o następujących atrybutach: • Pełna nazwa: s1,2,3,…N (na pierwszym serwerze konta z numeracją nieparzystą, na drugim z numeracją parzystą) • Użytkownik nie może zmieniać hasła • Hasło nigdy nie wygasa h) Zainstalowane i skonfigurowane oprogramowanie do zarządzania pracownią i) Zainstalowany i skonfigurowany pakiet biurowy 2) konfiguracja terminali: a) skonfigurowane w trybie automatycznego logowania do pulpitu zdalnego założonymi na serwerze użytkownikami b) skonfigurowane hasła dla użytkownika administracyjnego oraz użytkownika standardowego 3) montaż serwerów w szafie RACK: a) demontaż obecnie używanych serwerów 2 x 1U b) odkurzenie szafy c) montaż i podłączenie nowy serwerów 4) montaż stanowiska ucznia (terminal + monitor): a) Demontaż starego stanowiska (terminal + monitor) b) Montaż terminala z tyłu monitora, instalacja monitora, podłączenie klawiatury, myszy i innych kabli 5) montaż stanowiska ucznia (monitor): a) Demontaż starego stanowiska, odkręcenie terminala od monitora b) Montaż terminala z tyłu monitora, instalacja monitora, podłączenie klawiatury, myszy i innych kabli 6) montaż stanowiska nauczyciela: a) Demontaż starego stanowiska (laptop + stacja dokująca) b) Montaż terminala z tyłu monitora, instalacja monitora, podłączenie klawiatury, myszy i innych kabli c) Podłączenie drugiego monitora i monitora interaktywnego 7) wymiana klawiatur i myszek w obecnie użytkowanych terminalach 3. Pozostały opis przedmiotu zamówienia (w tym parametry wymaganego sprzętu) zawarty jest w Załączniku nr 1 do swz – OPZ dla Zadania 1 (zwanym dalej „OPZ 1” ). 4. Wykonawca zobowiązany jest również do transportu przedmiotu zamówienia, jego rozładunku oraz wniesienia sprzętu we wskazanych pomieszczeniach oraz jego instalacji (zgodnie z zapisami swz i OPZ 1) w danej szkole (dostawa nastąpi bezpośrednio do szkół wskazanych w ust. 5) oraz uprzątnięcia wszelkich powstałych w wyniku dostawy odpadów i nieczystości oraz usunięcia ewentualnie powstałych uszkodzeń 5. Wszystkie powyżej wskazane czynności zostaną wykonane w siedzibach wskazanych w swz szkół (teren Wrocławia): 6. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt był fabrycznie nowy, nieużywany i nieuszkodzony. 7. Do oferowanego sprzętu muszą być dołączone wszystkie akcesoria i wyposażenie dodatkowe wskazane w OPZ1. 8. Przedstawione parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego. 9. Przy dostawie sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć instrukcje obsługi w języku polskim. 10. Przedmiot zamówienia ma być opakowany w sposób zabezpieczający go przed uszkodzeniem. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu umowy aż do chwili wydania Zamawiającemu w miejscu dostawy, potwierdzonej protokołem odbioru. 11. Zamawiający wymaga, aby dostawa sprzętu oraz prace w ramach instalacji pracowni terminalowej dla danej szkoły zostały zrealizowane w ciągu maksymalnie 1 dnia roboczego. 12. Dostawa winna być realizowana wyłącznie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00, z wyłączeniem sobót - bądź w innym terminie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 13. Wykonawca zobowiązany jest ustalić termin dostawy (dzień) bezpośrednio z dyrektorem danej szkoły. 14. W związku z faktem, iż odbiorcą zamówienia mogą być między innymi osoby niepełnosprawne, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, by dostarczony sprzęt miał możliwość odpowiedniego przystosowania umożliwiającego korzystanie z niego również przez osoby niedowidzące, niedosłyszące i z ograniczeniami ruchowymi. 15. Zamawiający wymaga gwarancji na dostarczony sprzęt, liczonej od daty podpisania protokołu odbioru końcowego (szczegółowy zakres gwarancji wraz z określeniem asortymentu, którego dotyczy oraz warunki gwarancji zostały określone w OPZ1).
Interne KennungZadanie 1 (19/PN/J/2025)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 30231100 Computerterminals, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 30231300 Bildschirme
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - dostawa fabrycznie nowych monitorów interaktywnych (8 sztuk) wraz z ich montażem (na stojaku).
Beschreibung1. W ramach przedmiotowego Zadania Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy fabrycznie nowych monitorów interaktywnych (8 sztuk) do wybranych szkół gminy Wrocław wraz z ich montażem oraz dostępem do szkolenia w postaci materiału wideo (szkoły oraz ilości jakie należy dostarczyć do każdej z nich zostały wskazane w ust. 4 swz). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do swz – OPZ dla Zadania 2 (zwanym dalej „OPZ 2” ) – w tym opis sposobu montażu oraz opis dot. dostępu do szkolenia w postaci materiału wideo. 3. Wykonawca zobowiązany jest również do transportu przedmiotu zamówienia, jego rozładunku oraz wniesienia sprzętu we wskazanych pomieszczeniach oraz ich montażu na ścianie (zgodnie z OPZ 2) w danej szkole (dostawa i montaż nastąpią bezpośrednio do szkół wskazanych w ust. 4) oraz uprzątnięcia wszelkich powstałych w wyniku dostawy odpadów i nieczystości oraz usunięcia ewentualnie powstałych uszkodzeń 4. Wszystkie powyżej wskazane czynności zostaną wykonane w siedzibach wskazanych poniżej szkół (teren Wrocławia): 1) Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 we Wrocławiu, ul. Inflancka 13, 51 -354 Wrocław – 1 sztuka 2) Szkoła Podstawowa nr 27 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10 we Wrocławiu, ul. Rumiankowa 34, 54-512 Wrocław – 2 sztuki 3) Szkoła Podstawowa nr 53 im. Prof. Stefana Banacha w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 11 we Wrocławiu, ul. Strachocińska 155-157, 51-518 Wrocław - 1 sztuka 4) Szkoła Podstawowa nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia, ul. Polna 4, 52-120 Wrocław - 1 sztuka 5) Szkoła Podstawowa nr 85 im. prof. Mariana Suskiego, ul. Traugutta 37, 50-416 Wrocław -1 sztuka 6) Szkoła Podstawowa Nr 109 im. Edwarda Dembowskiego, ul. Inżynierska 54, 53-230 Wrocław 1 sztuka 7) Szkoła Podstawowa nr 118, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław - 1 sztuka 5. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt był fabrycznie nowy, nieużywany i nieuszkodzony. 6. Do oferowanego sprzętu muszą być dołączone wszystkie akcesoria i wyposażenie dodatkowe wskazane w OPZ2. 7. Przedstawione parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego. 8. Przy dostawie sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć instrukcje obsługi w języku polskim. 9. Przedmiot zamówienia ma być opakowany w sposób zabezpieczający go przed uszkodzeniem. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu umowy aż do chwili wydania Zamawiającemu w miejscu dostawy, potwierdzonej protokołem odbioru. 10. Zamawiający wymaga, aby całość przedmiotu zamówienia dla danej szkoły została zrealizowana w ciągu maksymalnie 1 dnia roboczego. 11. Dostawa winna być realizowana wyłącznie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00, z wyłączeniem sobót - bądź w innym terminie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 12. Wykonawca zobowiązany jest ustalić termin dostawy (dzień) bezpośrednio z dyrektorem danej szkoły. 13. W związku z faktem, iż odbiorcą zamówienia mogą być między innymi osoby niepełnosprawne, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, by dostarczony sprzęt miał możliwość odpowiedniego przystosowania umożliwiającego korzystanie z niego również przez osoby niedowidzące, niedosłyszące i z ograniczeniami ruchowymi. 14. Zamawiający wymaga gwarancji na dostarczony sprzęt, liczonej od daty podpisania protokołu odbioru końcowego (szczegółowy zakres gwarancji wraz z określeniem asortymentu, którego dotyczy oraz warunki gwarancji zostały określone w OPZ2).
Interne KennungZadanie 2 (19/PN/J/2025)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme